Sosyal medyada bizi takip edin

Ekonomi

Emeklilere Müjde: Arabası Olanlara Ücretsiz HGS ve Diğer Avantajlar!

Emekli maaşıyla geçim derdi yaşayan milyonlarca emekliye nefes aldıracak haber geldi.

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Emekli maaşıyla geçim derdi yaşayan milyonlarca emekliye nefes aldıracak haber geldi. Arabası olan emeklilerin yıllarca ödemek zorunda olduğu uygulamayla ilgili flaş adım atıldı. Yapılan yeni düzenleme ile birlikte Türkiye’nin her yerindeki emeklilere artık tamamen ücretsiz olacak. Emeklilerin yıllarca para ödediği dönem resmen sona erecek ve yeni dönem başlayacak.

Geçtiğimiz aylarda Hızlı Geçiş Sistemi’nde (HGS) alt limit fiyatlarına yapılan güncelleme sonrası, 1. sınıf HGS ürünlerinin otoyol ve köprü geçişlerinde bakiye yetersizliği yaşanmaması hedefleniyor. Bu gelişmelerin ardından emeklilere yönelik sevindirici bir haber de geldi.

Ziraat Bankası, promosyon kampanyasını güncelledi ve arabası olan emeklilere ücretsiz hizmet sağlayacağını duyurdu. Banka yetkilileri, “İlk kez emekli maaşı alan müşterilerimiz, Bankamızı tercih ederek bir yıl boyunca geçerli olacak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilir.” dedi ve yeni kampanya detaylarını açıkladı.

Yapılan duyuruya göre, emekli maaş promosyonu artırılırken, emeklilere sunulan ek imkanlar arasında şunlar bulunuyor: Ziraat Bankası, emekli olan ve maaşını bankadan almaya başlayan müşterilere özel kampanyalı vadeli mevduat faiz avantajı sunacak.

Banka, ilk kez emekli olan ve maaşını bankadan almaya başlayan müşterilere özel olarak ücretsiz HGS etiketi hizmeti sunacak. Ayrıca, emekli müşterilere özel %25 indirimli kiralık kasa hizmeti de sağlayacak. Dijital kanallar üzerinden Havale-EFT-FAST işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirecek olan banka, emeklilere bu kolaylıkla birlikte ekstra bir avantaj sunuyor.

Sunulan bu imkanlardan faydalanmak isteyen emeklilerin, emekli maaşlarını Ziraat Bankası’na taşımaları ve 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi imzalamaları yeterli olacak.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir