Connect with us

TEKNOLOJİ

PharmUp 6’ncı dönem girişimleri Vivatech’te yerini aldı

Yayınlanma tarihi:

2019 yılından bu yana devam eden PharmUp Girişimcilik Programı kapsamında seçilen girişimler 22-25 Mayıs 2024 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen Uluslararası Start-up ve Teknoloji Fuarı VivaTech’i deneyimleme fırsatı buldu. Program kapsamında fuar, dünyanın dört bir yanından ve her sektörden girişimleri, dünya çapındaki inovasyon profesyonelleri, yatırımcıları ve kurumları bir araya getirdi.

PHARMUP’TA 2019’DAN BERİ 27 GİRİŞİMCİYE DESTEK VERİLDİ

Wellness ve online terapinin kesişiminde bulunan AIvigo, en son teknolojiyi kullanarak kronik hastalık yönetimi için kanıta dayalı çözümler sunan CorPal, muayenehane ve klinikler için oluşturulan bir hasta takip uygulaması olan Medicasimple ve geliştirdiği yapay zekâ ve ses tanıma teknolojileri ile sağlık alanında dokümantasyon süreçlerini otomatikleştirerek hastaneye maliyet ve doktora zaman tasarrufu sunan platform MediTechLabs, nadir hastalıkların teşhis süresini kısaltma ve doğruluğunu artırma adına doktorlar için üretilen karar destek platformu RareSum, bu sene fuara katılmaya hak kazanan girişimler arasında yer aldı.

İlki 2019 yılında gerçekleşen programa, bugüne kadar toplamda 250 girişimci başvuru yaptı. Bu başvuruların içinden seçilen 27 girişim PharmUp’a dahil oldu.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla