Connect with us

BANKALAR

Kendi İşini Kur! Halkbank’tan 1 Yıl Geri Ödemesiz 250 Bin TL Girişimci Kredisi!

Nisan ayıyla birlikte bankaların güncel kredi kampanyaları inceleniyor.

Yayınlanma tarihi:

Nisan ayıyla birlikte bankaların güncel kredi kampanyaları inceleniyor. Bu kampanyalar arasında, yüzde 0 faizli kredi ve nakit avans imkanları dikkat çekiyor. Halkbank’ın girişimcilere yönelik kredi fırsatları da merak konusu.

Halkbank’ın girişimcilere özel sunduğu kredi kampanyasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Bu krediye kimlerin başvurabileceği ve başvuru şartları merak ediliyor. Halkbank’ın resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, halk girişimci kredisi çerçevesinde bir iş fikrine dayalı olarak kendi işini kurmak isteyen veya zaten kurmuş olan girişimciler bu krediden yararlanabilirler.

İşte başvuru şartları:

  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • 45 yaşını aşmamış olmak. Ancak, gazi, şehit/gazi yakını veya engelli olan girişimciler için yaş sınırı 55 olarak uygulanacaktır. (45 yaşını aşmış girişimcilerin başvuruları yalnızca standart başvuru süreci -şube kanalı- ile alınabilecektir.)

Halkbank’ın sunduğu bu girişimci kredisinde, taksitli işletme kredisi şeklinde en fazla 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplamda en fazla 60 ay vade imkanı bulunmaktadır. Ayrıca, Halkbank’ın diğer girişimci kredileriyle ilgili araştırmalar da devam etmektedir. Detaylı bilgi ve başvuru için Halkbank’ın resmi internet sitesine ve sosyal medya hesaplarına başvurulabilir.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla