Connect with us

EKONOMİ

Hayal Değil, Ev ve İş Yeri Sahibi Olma Fırsatı: TOKİ Yeni Uygulamasını Başlattı!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), uygun fiyatlarla ev ve işyeri sahibi olmak isteyenler için yeni bir fırsat sunuyor. İşte detaylar:

Yayınlanma tarihi:

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), uygun fiyatlarla ev ve işyeri sahibi olmak isteyenler için yeni bir fırsat sunuyor. İşte detaylar:

TOKİ, uygun fiyatlarla ev ve işyeri sahibi olmak isteyenler için harekete geçti. Şu anda 36 ilde devam eden başvuru sürecindeki konut ve iş yeri satışları devam ediyor.

İş yeri sahibi olmak isteyenler için %15 peşinat ve 60 ay vade, ev sahibi olmak isteyenler için ise %25 peşinat ve 72 ay vade seçenekleri sunuluyor.

Başvurular, Emlak Müzayede’nin resmi internet sitesi üzerinden alınıyor ve son başvuru tarihi 30 Mayıs olarak belirlenmiş durumda.

31 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan açık artırmada, toplamda 36 ilde 33 konut ve 183 iş yeri uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile satışa sunulacak.

Konutlar için %25 peşinat ve 72 ay vade, iş yerleri için ise %15 peşinat ve 60 ay vade seçenekleri geçerli olacak.

Tüm Detaylar: Açık artırma, 31 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek ve Ankara The Green Park Hotel ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’ndan katılabilirsiniz. Ayrıca teklifler Emlak Müzayede’nin resmi internet sitesi üzerinden de verilebilecek. İnternet katılımı için son başvuru tarihi ise 30 Mayıs saat 14.00 olarak belirlendi.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla