Connect with us

TÜM HABERLER

Sedat Peker’in 10’ncu videosunda dikkat çeken ayrıntı

Sedat Peker 10’ncu videosunu YouTube hesabından yayınladı. Sedat Peker videoyu, hakkındaki iddialar üzerine oluşan kafa karışıklığını gidermek için çektiğini ve yeni videoların geleceği söyledi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube hesabında yeni bir video yayınladı. Peker videoyu, hakkındaki iddialar üzerine oluşan kafa karışıklığını gidermek için çektiğini ve yeni videoların geleceği söyledi. Peker’in güvenlik riski nedeniyle beyaz renk düz bir duvar önünde video kaydetmesi dikkat çekti. Sedat Peker, uzun bir aradan sonra 6 dakikalık bir video yayınladı. Peker bu 10’ncu videoyu kendisi hakkında çıkan “yakalandı, paylaşımları başkaları yapıyor” iddiaları üzerine oluşan karışıklığı gidermek için çektiğini aktardı.

“BULUNDUĞUM ÜLKEDEKİ GÜVENLİK GÜÇLERİYLE GÖRÜŞTÜM”

Sedat Peker videonun öncesinde yaptığı paylaşımda, “Kıymetli dostlarım, bulunduğum ülkedeki güvenlik görevlileriyle yapmış olduğum görüşme neticesinde, kafa karışıklıklarını gidermek için 7-8 dakikalık bir video yayınlamam konusunda mutabık kaldık. Bugün inşallah videoyu yayınlayacağım” ifadelerini kullandı.

SEDAT PEKER BAŞKA BİR ÜLKEYE Mİ GEÇECEK

Sedat Peker, yeni videosunda dekor olarak Paulo Coelho’nun Işığın Savaşçısının El Kitabı’nı kullandı. Peker’in masasında yine tripoda takılı bir dürbün yer aldı. 6 dakikalık videoda Peker, yeni videoların geleceğini de duyurdu. Bulunduğu ülke yetkilileri ile 15 gün içerisinde yeni bir değerlendirme yapacaklarını söyleyen Peker, video yayınlamanın mümkün olmaması durumunda başka bir ülkeye geçeceğini söyledi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply