Connect with us

Emeklilik

METİN AKPINAR’IN KIZLARININ ABLASI Uğur Dündar’a Babalık Davası Açtı! “Annem ‘Baban Uğur Dündar’ Dedi”

METİN AKPINAR’IN KIZLARININ ABLASI Uğur Dündar’a Babalık Davası Açtı! “Annem ‘Baban Uğur Dündar’ Dedi”

Yayınlanma tarihi:

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu’nun ablası Dilara G., gazeteci Uğur Dündar’a babalık davası açmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Dilara G., annesinin iddialarını doğrulayarak, Uğur Dündar’ın kendisinin biyolojik babası olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu’nun ablası Dilara G., gazeteci Uğur Dündar’a babalık davası açmasıyla gündeme damga vurdu. Dilara G.’nin yaptığı açıklamalara göre, annesi Suphiye Orancı’nın ve tanıkların bilgileri doğrultusunda Uğur Dündar’a dava açma kararı almış.

Dilara G., “En büyük temennim annemin bulunması. Annem Suphiye Orancı ortaya çıkarsa zaten her şey çözülecek. Annemin ailesi bizden annemizi saklıyor. Kendileri onunla sürekli görüşüyorlar ama bizim irtibata geçmemizi istemiyorlar” dedi.

Uğur Dündar’a durduk yere dava açmadığını belirten Dilara G., şunları ekledi: “Annem ve o döneme şahit kişilerin verdiği bilgiler doğrultusunda Uğur Bey’e dava açmaya karar verdim. Annem ile bir süre sevgili olmuşlar, buna şahit insanlar var. Annemin bizzat kendisi bana babamın Uğur Dündar olduğunu söyledi. Ben güçlü bir kadınım, hukuk mücadeleme devam edeceğim.”

Geçen yıl Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar hakkında açtığı babalık davasının ardından, Uğur Dündar’ın da benzer bir dava ile karşı karşıya olduğu ortaya çıkmıştı. İddialar ve mahkeme süreciyle ilgili gelişmeler merakla bekleniyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla