Connect with us

SPOR

Maça Gelene Sucuk-Ekmek

erciyessporSon yıllarda futbola yapılan büyük yatırımların geri dönmemesi ve 3 Temmuz süreciyle beraber başlayan ve 6222 nolu Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunla birlikte hızla boşalan tribünler kulüpleri zor duruma soktu.

Eskiden yüzlerce liralık bilet fiyatlarına rağmen tribünlerde boş yer bulunmazken, günümüzde kapasiteleri artan ve koşulları gelişen stadlara sahip olan kulüpler tribünlere seyirci çekmekte zorlanıyor.

Son olarak Kayseri’nin Spor Toto Süper Lig’deki tek temsilcisi Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyespor, cumartesi günü oynanacak ve kulübün ligde kalması yönündeki en büyük rakiplerinden birine karşı maça gelenlere hediyeler vereceğini açıkladı. Ücretsiz olan maç biletlerinin yanı sıra maça gelenler onlarca liralık hediyelere de sahip olacaklar.

Yapılan açıklamaya göre maça gelecek ilk 1000 kişi kulübün formasını, ücretsiz PassoLig kartlarını ve ücretsiz maç biletlerini alacaklar. Buna ek olarak maça gelecek her seyirciye sucuk ekmek ve meyve suyu da ücretsiz olarak verilecek.

Böylece maça gelen ilk 1000 kişi 70 TL değerinde forma, 15 TL değerinde passolig kartı, 5 TL değerinde sucuk ekmek olmak üzere 100 TL’ye yakın ürüne ücretsiz sahip olacak.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply