Connect with us

MAGAZİN

“Kısmetse Olur” Yarışmacısının Geçim Kaynağı İtirafı: Gelir Kaynağı Cinsel İlişki Film Sektörü

Yayınlanma tarihi:

"Kısmetse Olur" Yarışmacısının Geçim Kaynağı İtirafı: Gelir Kaynağı Cinsel İlişki Film Sektörü

“Kısmetse Olur” yarışmasıyla adını duyuran ve yakın zamanda özel içerikli görüntülerinin ifşa edilmesiyle gündeme gelen Batuhan Boz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda meseleli bir açıklamada bulundu. “Gelir kaynağın nereden geliyor?” sorusuna verdiği cevap oldukça şaşırtıcıydı: “Reklamcılık ve cinsel ilişki film sektörü.”

YouTube kanalında yayınlanan “Aşkın Gücü” yarışmasıyla tanınmış olan Batuhan Boz, son dönemde özel içerikli görüntülerinin yayılmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Bu olay sonrasında Boz, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gelir kaynağının cinsel ilişki film sektörü olduğunu belirtti.

Özel içerikli görüntülerinin yayılmasının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Batuhan Boz, “Merak etmeyin, bu videoları ben yüklüyorum zaten” şeklinde çarpıcı bir açıklama yaparak herkesi şaşırtmıştı. Instagram platformunda VIP üyelikle takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Boz, “Mevcut olarak gelir kaynağın nereden geliyor?” sorusuna, “Taşımacılık ticareti, reklamcılık, cinsel ilişki film sektörü ve modellik” şeklinde cevap verdi.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla