Connect with us

Emeklilik

Uğur Dündar DNA Testiyle Babalık Davasını Reddetti, Duygu Nebioğlu Sonuçların Değiştirildiğini Savunuyor

Metin Akpınar’ın kızı olduğu iddia edilen Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Orancı’nın kimliğini öğrenmek için çaba sarf ederken, Uğur Dündar’a yönelik babalık iddiaları hakkında DNA testi sonucu geldi.

Yayınlanma tarihi:

Metin Akpınar’ın kızı olduğu iddia edilen Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Orancı’nın kimliğini öğrenmek için çaba sarf ederken, Uğur Dündar’a yönelik babalık iddiaları hakkında DNA testi sonucu geldi.

Duygu Nebioğlu, Sabah gazetesine verdiği röportajda, “Ablamın babası da ünlü bir gazeteci” açıklamasının ardından, İstanbul dışındaki bir şehirde açılan davanın Uğur Dündar’ı da içerdiği ortaya çıktı. Mahkeme DNA testi istedi ve Adli Tıp Kurumu’ndan gelen rapor, Uğur Dündar’ın biyolojik baba olmadığını belirtti.

Uğur Dündar, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduklarını ifade etti ve Adli Tıp Kurumu’nun DNA raporuyla konunun kapanmış olduğunu dile getirdi.

Ancak Duygu Nebioğlu, DNA raporunun sonucunun değiştirildiğini öne sürdü ve ablasının haziran ayında mahkeme kararına itiraz etmeye hazırlandığını belirtti.

Avukatı Murat Ergün aracılığıyla yapılan açıklamada, dava dosyasında gizlilik kararı bulunduğu vurgulanarak, Uğur Dündar’ın açıklamalarına yanıt verildi. Ergün, Nebioğlu’nun ablasının Uğur Dündar ile ilgili bir iddiasının olmadığını ve gerçekleri öğrenmek için Nebioğlu’nun ablasına danışmasını önerdi.

Duygu Nebioğlu ise annesi Suphiye Orancı’nın neden ortaya çıkmadığını açıkladı. Orancı’nın korktuğu için ortaya çıkmadığını ifade eden Nebioğlu, annesinin yaşadığı kötü olaylar ve büyük acılar nedeniyle bu durumun böyle olduğunu belirtti. Ayrıca, annesinin yıllar öncesinden Uğur Dündar’la ilişkisi olduğunu ve bu konuyu Metin Akpınar’a söylediğini de aktardı.

Duygu Nebioğlu’nun biyolojik annesi Suphiye Orancı’yı bulma çabaları sonuç vermeyince, Nebioğlu, Müge Anlı’nın programına başvurdu ve canlı yayında seslendiği Orancı’nın fotoğrafı ilk kez yayınlandı.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla