Connect with us

MAGAZİN

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın Tekne Kazası Geçirdi: “Nasıl Sağ Çıktık Algılayamıyorum!”

Yayınlanma tarihi:

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın Tekne Kazası Geçirdi: "Nasıl Sağ Çıktık Algılayamıyorum!"

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Didim’de vereceği konser için yola çıkarken geçirdiği tekne kazasıyla gündemde. Olay anını ve yaşadığı şoku sosyal medya hesabından paylaşan Akalın, sağlık durumu hakkında da bilgi verdi. Ancak kazaya dair yapılan yorumlar arasında Tuğba Ekinci’nin sözleri tartışma yarattı.

Demet Akalın, dün Didim’deki konserine gitmek üzere deniz yoluyla ilerlerken, teknenin iskeleye çarpması sonucu yaşanan kaza saniyeler içinde gelişti. Tekne hızla batarken, Akalın ve beraberindekiler yaşadıkları travmayı atlatamadı. Olay sonrası Demet Akalın, hayranlarına yaşadıklarını anlattı.

Kazanın etkisiyle alnında şişlik oluşan Akalın, kaza anını ve yaşadığı şoku şu sözlerle ifade etti: “İyiyim merak etmeyin. Alnımda şişlik var. Çok yurtdışından gelen fanlarım olduğu için onları bırakmak istemedim. Çok kötü bir Tekne Kazası yaptık. İskeleye girdi. Gece ben böyle şeyleri kullanmam aslında ama 20 dakikada gideriz diye… Tekne saniyeler içinde battı. O tekneden nasıl sağ çıktık ben algılayamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış. Fanlarım da gitmemiş, beklemiş beni. Sağ olsunlar. Ben iyiyim. Geri dönüyorum Bodrum’a… Tabii bir sitemim olacak. Ambulans çağırdık, gelmedi bayağı bir süre. Kaç kere arandı ambulans hayal meyal hatırlıyorum. O eczaneden Allah razı olsun. İlk müdahaleyi yaptı. Bir arkadaşımızın bayağı parmakları falan ezildi. Yalıkavak Marina’da iskeleye bir ışık koysaydınız da, insanlar böyle acayip bir kaza yapmasaydı. Bir travma yaşamasaydı. Çok mesaj geldi dönemedim. Teknelere servis yapan bir bot, tesadüfi kurtardı bizi. Çocuklardan da Allah razı olsun.”

Öte yandan, genellikle sivri çıkışları ve açıklamalarıyla adından söz ettiren Tuğba Ekinci, kaza sonrası Demet Akalın’a yaptığı bir yorumla dikkat çekti. Ekinci’nin “Teker kadar kafaya ne olacak?” şeklindeki ifadeleri, kamuoyunda tartışma yarattı. Demet Akalın’ın bu yoruma nasıl cevap vereceği merakla bekleniyor.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla