Connect with us

MAGAZİN

Bomba İddia! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Arasında Sette Kavga Çıktı

Yayınlanma tarihi:

Bomba İddia! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Arasında Sette Kavga İddiaları Ortaya Atıldı

Ünlü oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in dün gece çekimlerin devam ettiği mekânda, karavanda aniden yaşadıkları iddia edilen bir kavga, magazin dünyasında geniş yankı buldu.

Tutkulu Aşkın Ekrandaki Yüzleri, Seyran ve Mert Ramazan

Yalı çapkını adlı dizi ile televizyon ekranlarına gelen ve Seyran karakteri ile büyük beğeni kazanan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in dizideki partnerliği ekranları sallamıştı. Ancak son zamanlarda ikilinin set dışında da yakınlaştığına dair spekülasyonlar artıyordu.

Sosyal Medyanın Gündemi: Cesur Paylaşım

Dün gece Afra Saraçoğlu, sosyal medya hesabından cesur bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu, sütyensiz bir şekilde ceket giydiği bir fotoğrafını paylaşarak büyük ilgi çekti. Bu paylaşım, hayranlarının ve takipçilerinin ilgisini çekti ve yorum yağmuruna tutuldu.

Magazin Yazarı Onur Akay’dan Perde Arkası Bilgiler

Ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, Afra Saraçoğlu’nun cesur paylaşımının perde arkasındaki detayları köşesinde yazdı. Akay’a göre Afra, bu cesur fotoğraf için pek çok farklı poz çekmiş ve bunları ilk olarak set arkadaşı Mert Ramazan Demir’e göstermişti. Ancak Afra, Mert’in kesinlikle paylaşma dediği bir fotoğrafı paylaşınca olaylar karıştı.

Büyük Kavga ve Araya Giren İsimler

Sette hala çekimlerin devam ettiği bir saatte, Afra ve Mert’in karavanda yüksek sesli bir kavga yaşadığı iddia ediliyor. Bu kavga, sette bulunan diğer oyuncular Emre Altuğ ve Gözde Kansu tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Ancak Afra’nın inatçı tavrı ve yükselen sesler, durumu daha da karmaşık hale getirdi.

Takipten Çıkma ve Tekrar Takip Etme

Kavga sonrasında Afra Saraçoğlu’nun sete gelen kardeşi Zeynep de sinirlenince, kardeşi Afra’yı sosyal medya üzerinden takip etmeyi bıraktı. Mert Ramazan Demir de aynı şekilde Afra’yı takipten çıktı. Ancak ertesi gün Mert, Afra’yı tekrar takibe aldı, ancak aralarındaki buzlu hava hala devam ediyor gibi görünüyor.

Aşk Dedikodularının Gölgesinde

Afra Saraçoğlu’nun cesur paylaşımıyla birlikte, özel hayatındaki ilişkisi de magazin gündemine düşmüştü. Daha önce dizi partneri Mert Ramazan Demir ile öpüşürken görüntülenen Saraçoğlu’nun, bu olay sonrasında ilişkilerinin nasıl bir seyir izleyeceği merak konusu oldu.

, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla