Connect with us

EKONOMİ

EYT’liler sahaya çıktı! “Bir olursak, haklarımıza kavuşuruz”

Yayınlanma tarihi:

Güncellenme tarihi:

EYT Dernekleri sahada çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda stant açıp, hak mağdurlarını mücadeleye ortak olmaya çağıran EYT İzmir Derneği Başkanı Doğan Türker, “Bir olursak, haklarımıza kavuşuruz” dedi.

EYT İzmir Derneği Başkanı Türker şunları söyledi;

“Pandemiden dolayı uzun zamandır, saha çalışması yapamıyorduk. Yasakların son bulmasıyla saha çalışmalarına hız verme kararı aldık.

Her hafta İzmir’in bir ilçesinde standlarımızı açıp, üyelerimizle buluşmak, aramıza katılmak isteyen yeni arkadaşlarımızı derneğimize üye yapmak, haklarımızı almak için asla pes etmeden sonuna sonuç alıncaya kadar mücadelemizden vaz geçmeyeceğimizi her ortamda göstermek için.

İlkini bu hafta Buca/ Şirinyer’de açacağımız standımıza tüm EYT’lileri, Tüm SGK mağdurlarını, Aylık bağlama oranları (ABO) mağdurlarını, staj mağdurlarını, emekli abilerimizi, ablalarımızı, haklı davamızda bizlere destek olmak isteyen tüm İZMİR’li dostlarımızı standımıza bekliyoruz.

Bizler Haklı davamızda sonuca ulaşıp haklarımızı alacağımıza yürekten inananlarız, yeter ki birleşerek bir olalım. BİR olursak, İRİ oluruz, İRİ Olursak DİRİ oluruz, diri Olursak BİZ Oluruz. Biz olursak haklarımıza kavuşur, geleceğimize sahip çıkabiliriz. Herkesi EYT Deneklerine Üye olmaya destek olmaya ve Mücadeleye ortak olmaya davet ediyorum..” (Kuzey Ege Haber)

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Ali Albayrak

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla