Connect with us

İŞ DÜNYASI

Gold Harvest’tan ‘Kara Sevda’ya özel iki yeni reklam filmi

Yayınlanma tarihi:

Türkiye’nin atıştırmalık üreticilerinden Gold Harvest, ‘Kara Sevda’ isimli çekirdeği için pazarlama iletişimini başlattı. Bu kapsamda fon müziği olarak Barış Manço’nun ünlü ‘Kara Sevda’ şarkısının kullanıldığı iki reklam filmi çekildi.

İlk reklamda eşi komşularıyla gün düzenlediği sırada salonda ‘Kara Sevda’ çekirdeği yiyerek maç izleyen bir adam, elindeki çekirdeği bitmediği için salonda oturmayı sürdürüyor, ikinci filmde ise genç bir erkek stadyumda tuttuğu takımın attığı gole sevinmek için elindeki ‘Kara Sevda’ çekirdeğini bitirmeye çalışırken maçın sona erdiği ve stadın boşaldığı görülüyor.

MARKA, ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTIRIYOR

Geniş ürün yelpazesi ile market raflarındaki yerini alan Gold Harvest, ürün çeşitliliğini de artırıyor. ‘Master Nut’, ‘Master Nut X’, ‘Master Farm’, ‘Master Farm X’ ve ‘Master Potato Cips ile atıştırmalık dünyasına hitap eden marka, aronya, turna yemişi, iğde gibi farklı lezzetleri de tüketiciyle buluşturuyor. Markanın granola bar ve ezme lezzetler kategorilerindeki yeni ürünleri de yakın zamanda tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter

Bu Haber Hakkında Fikrin mi Var? Sesini Sosyal Medyada Duyur

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla