Connect with us

EKONOMİ

Asgari Ücretli Çalışanlara 15.000 TL Promosyon Müjdesi

Asgari ücretli çalışanlar için yeni bir promosyon müjdesi geldi.

Yayınlanma tarihi:

Asgari ücretli çalışanlar için yeni bir promosyon müjdesi geldi. Ankara’da bir fabrika, 45 personeli için özel bir banka ile 15.000 TL’lik promosyon anlaşması imzaladı.

Yapılan anlaşmaya göre, fabrikada çalışan asgari ücretli çalışanlara Şubat ayında tek seferde 15.000 TL promosyon ödenecek. Ödemeler, çalışanların IBAN numarasına yapılacak.

Bu anlaşma, asgari ücretli çalışanların da bankalardan promosyon alabileceği anlamına geliyor. Önümüzdeki günlerde başka bankalardan da asgari ücretli çalışanlar için promosyon anlaşmaları gelmesi bekleniyor.

Promosyon anlaşmasının detayları

Anlaşmaya göre, fabrikada çalışan asgari ücretli çalışanlar, 12 ay boyunca maaşlarını söz konusu bankadan alacaklar. Bu süre sonunda ise 15.000 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Promosyon ödemesinden yararlanmak için çalışanların herhangi bir koşulu yerine getirmesi gerekmiyor.

Asgari ücretli çalışanlar için promosyon fırsatı artıyor

Son zamların ardından asgari ücret 17.002 TL oldu. Bu zamla beraber özel sektördeki şirketler ve bankalar arasında da promosyon anlaşmaları yapılmaya başlandı.

Ankara’daki fabrika ile yapılan anlaşma, asgari ücretli çalışanların da bankalardan promosyon alabileceği anlamına geliyor. Önümüzdeki günlerde başka bankalardan da asgari ücretli çalışanlar için promosyon anlaşmaları gelmesi bekleniyor.

Bu anlaşmalar, asgari ücretli çalışanların ekonomik yükünü azaltması bekleniyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla