Sosyal medyada bizi takip edin

Girişimcilik

Anahtar Teslim Taşıma Hizmeti eTaşın’a 7 Milyon TL’lik Yatırım

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Anahtar teslim taşıma hizmeti sunan eTaşın, tohum yatırım turunda 365 bin dolarlık bir yatırım aldığını duyurdu. eTaşın’ın aldığı yatırım, bugünkü dolar kuru üzerinden 7.211.633 TL’yi buluyor. eTaşın, 2020 yılında Ozan Özdemir ve Kadir Nezih Elgün tarafından İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka Programı’nın bir parçası olarak kurulmuş bir online platform.

eTaşın tarafından paylaşılan bilgilere göre, girişim tohum yatırım turunda 365 bin dolarlık bir yatırım almıştır. Yatırım turu, Namık Kural, Sacit Sungu, Aydın Mizrahi ve Emre Kozlu’nun ortak liderliğiyle gerçekleştirilmiştir.

TRAngels ve QAngels dışında da Yatırımcılar Var

Yatırım turuna, İTÜ Arı Teknokent, TRAngels melek yatırımcıları ve Q Angels dışında da katılımcılar olmuştur. Bu melek yatırımcılar arasında tedarik zinciri, lojistik, operasyon ve dijital dönüşüm alanlarında deneyimli profesyoneller bulunmaktadır.

eTaşın tarafından aktarılan bilgilere göre, bu 365 bin dolarlık yeni yatırım, şirketin teknolojisini ve ekibini güçlendirmenin yanı sıra operasyonel kapasitesini ve yapay zeka destekli çözümleri entegre edeceği süreçleri geliştirmek amacıyla kullanılacak.

eTaşın, 2020 yılında kurulmuş olup ev, ofis taşıma ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Şirketin verdiği bilgilere göre, bugüne kadar 2.500’den fazla taşınma hizmeti sağlandı.

eTaşın’da Taşınma Sürecinde Gerekli Tüm Hizmetler Tek Çatı Altında

eTaşın, kullanıcılara herhangi bir hizmet sağlayıcı önermezken, taşınma sürecinin tamamını müşteri adına yönetmektedir. Müşteriler, taşınma süreci boyunca eTaşın müşteri temsilcisiyle iletişim halinde olup, taşınma işlemleri koordineli bir şekilde yönetilmekte ve bir günde yeni ev veya ofise taşınmaktadır. Sigorta, boya, temizlik, dezenfeksiyon, anahtar değişimi ve montaj gibi önemli ek hizmetler de eTaşın’ın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

eTaşın’ın kurucu ortakları Ozan Özdemir ve Kadir Nezih Elgün, bu yatırımın eTaşın’ın teknolojisini ve müşteri deneyimini ileriye taşımak için kullanacaklarını belirterek, Türkiye’de taşınma denildiğinde ilk akla gelen marka olmayı hedeflediklerini ifade ettiler.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir