Connect with us

YEREL

Turgutlu’da tecavüz şoku!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 15 ve 16 yaşlarındaki iki erkek çocukla fiili livata yoluyla ilişkiye girdiği belirlenen 5 kişi tutuklandı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 2 erkek çocuğuna tecavüz ettikleri iddia edilen 5 kişi akşam saatlerinde çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, Turgutlu’da ihbar üzerine çalışma yapan Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, M.Ö.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 15 ve 16 yaşlarındaki iki erkek çocukla fiili livata yoluyla ilişkiye girdiği belirlenen 5 kişi tutuklandı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 2 erkek çocuğuna tecavüz ettikleri iddia edilen 5 kişi akşam saatlerinde çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, Turgutlu’da ihbar üzerine çalışma yapan Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, M.Ö. (16) ile Ü.Ö.’ye (15) tecavüz ettikleri iddiasıyla ilçede yorgancılık yapan Y.T. (52), makine tamircisi İ.S. (55), tuhafiyeci A.Ö. (61), belediyede işçi A.A. (46), kuyumcu M.K. (42) ve pazarcılık yapan Ö.E. (36) cuma günü gözaltına alındı. Emniyette yapılan sorgulamaların ardından dün Turgutlu Adliyesi’ne çıkarılan şahıslar gece 23.45’e kadar süren sorgularının ardından tutuklanarak Turgutlu Cezaevine gönderildi.

Turgutlu’da çeşitli meslek kollarında esnaflık yapan ve ilçe halkı tarafından tanınan kişilerin böyle bir suçtan dolayı tutuklanması şaşkınlıkla karşılandı. Söz konusu iki çocuğa çeşitli zamanlarda işyerlerinde ve depolarda tecavüz edildiği öğrenildi. İki çocuk ise İzmir Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Olayla ilgili olarak mahkemeye çıkarılan bir kişi serbest bırakılırken, soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply