Connect with us

MAGAZİN

Survivor All Star’dan ayrılan Turabi yoğun bakıma alındı

Survivor All Star’da yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Turabi Çamkıran, enfeksiyon sonucu yoğun bakıma alındı.

Yayınlanma tarihi:

Survivor All Star’da yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Turabi Çamkıran, enfeksiyon sonucu yoğun bakıma alındı. Ciğerlerinde ciddi sorunlar olduğu belirtilen Turabi’nin tedavisi hastanede devam edecek.

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunumuyla yayınlanan Survivor 2024 All Star’da geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir ayrılık yaşanmıştı. Turabi’nin sağlık durumu nedeniyle yarışmadan çekilmesi, izleyicileri üzmüştü. Hastaneye gittiği ve enfeksiyon teşhisi konulduğu belirtilen Turabi’nin durumu ciddiyetini koruyor.

Turabi Çamkıran, hastane yatağından yaptığı paylaşımda, “Kırık veya çıkık için geldik ancak yoğun bakıma alındık. Ağır bir enfeksiyon geçirmekteyim ve ciğerlerim iflas noktasında. Rabbim her zaman reality show’larda nasip eder umuduyla yanıp tutuşurdum, ancak şimdi durumum gerçekten ciddi. Şimdi başka bir mücadele başladı, umarım buradan sağlıkla çıkarız. Doktorlar, ‘Survivor’da ciddi bir sakatlık geçirmişsin’ dedi. İnşallah 2-3 hafta içinde düzeleceğimi söylediler” ifadelerini kullandı.

Survivor All Star’dan sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Turabi hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı, “Turabi, kısa sürede Survivor’da büyük iz bıraktı. Ancak geçtiğimiz haftalarda yaşadığı sakatlık sonrası sağlık durumu ciddiyetini korudu. Turabi’nin yarışmaya devam etmesi mümkün değil. Kendisiyle yapılan görüşmeler sonucunda bu kararı aldık” şeklinde konuşmuştu.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla