Connect with us

KÜLTÜR

Siemens Healthineers’dan kanser farkındalığı için film günleri

Yayınlanma tarihi:

Siemens Healthineers, kansersiz bir dünya için farkındalığı artıran ve toplumu harekete geçmeyi teşvik eden 4 Şubat Dünya Kanser günü kapsamında, kanser temalı filmlerin gösterimde olacağı film günleri düzenliyor. 4-5 Şubat tarihlerinde Grand Pera’da düzenlenecek ‘’Film Evresi’’ kapsamında, toplam 4 film izleyicilerle buluşacak.

Siemens Healthineers Türkiye, kansere karşı savaşta, erken teşhisin ve medikal tedavilerin yanı sıra moral, sevgi ve kararlılık gerektiği fikrinden hareketle, kansere karşı dimdik duranların durumuna kayıtsız kalmayan ve bu güçlü insanların savaşını beyazperdeye taşıyan yapımları izleyicilerle buluşturacak.

BİLETLERİN TÜM GELİRLERİ KAÇUV’A BAĞIŞLANACAK

Sağlık hizmetlerinin herkes için, her yerde erişilebilir olması hedefiyle çalışan şirketin, toplumun tüm kesimlerinde kanser farkındalığını artırmak üzere düzenleyeceği Film Evresi, 2 Şubat’ta Cercle d’Orient Grand Pera’da düzenlenecek özel gala ile kapılarını açacak. 4-5 Şubat tarihlerinde ise toplam 4 film Grand Pera Cinemo 1 Salonu’nda izlenebilecek. Biletler internet sitesi üzerinden satın alınabilirken, etkinliğin tüm gelirleri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) bağışlanacak.

4-5 Şubat tarihlerinde gösterimde olacak filmler:

Sweet November / Kasımda Aşk Başkadır (2001)

The Fault in Our Stars / Aynı Yıldızın Altında (2014) 

My Sister’s Keeper / Kız Kardeşimin Hikayesi (2009)

Me and Earl and the Dying Girl / Ben, Earl ve Ölen Kız (2015)

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter

Bu Haber Hakkında Fikrin mi Var? Sesini Sosyal Medyada Duyur

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla