Connect with us

EYT

SGK müdüründen EYT açıklaması

Yayınlanma tarihi:

Kayseri’deki Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü, emeklilikte yaşa takılanlar düzenlemeleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyor. SGK Kayseri İl Müdürü Hacı Ali Hasgül, çalışma arkadaşlarını 10 bininci emekli aylıklarına bağladıkları için tebrik etti ve bu süreçte tarihi bir ana şahitlik ettiklerini belirtti.

EYT düzenlemeleri doğrultusunda emek veren herkesin gurur duyması gerektiğini ifade eden Hasgül, çalışmaların hızla devam edeceğini ve vatandaşların haklarının korunması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Kayseri’deki SGK personeli, EYT düzenlemelerinin yasalaştığı ilk günden itibaren, gece gündüz demeden çalışarak emekli aylığı alabilmek adına başvuru yapan vatandaşların işlemlerini hızlandırmaya başladı.

Ramazan ayında tam mesai yapan personel, 10 bininci emekli aylığını bağlama mutluluğunu yaşadı. SGK Kayseri İl Müdürü Hacı Ali Hasgül, personelinin tarihi bir ana şahitlik ettiğini söyleyerek, çalışma arkadaşlarını tebrik etti. Hasgül, 10 bininci aylık sahibi Ercan Sönmez’e hayırlı olsun dileklerini ileterek, personelin insanüstü çalışmaları için teşekkür etti.

Çalışma arkadaşlarını da bu sürede tebrik eden SGK Kayseri İl Müdürü Hacı Ali Hasgül, personelinin tarihi bir ana şahitlik ettiğini söyleyerek, “Arkadaşlar tarihi bir ana şahitlik ediyorsunuz. Size ay sonuna kadar verdiğim hedefi 28 Nisan saat 18.28’de tamamladığınız için teşekkür ediyorum. 10 bininci aylık bu ay Ercan Sönmez’e hayırlı olsun. Kendisine de bu durumu birazdan telefonla bildireceğiz. İnsanüstü çalışmanızdan dolayı ben şahsım, devletim ve milletim adına hepinize şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı olsun. 10 bininci aylığımız bağlandı” şeklinde konuştu.

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:

SAYFAMIZ: https://www.facebook.com/2000sonrasisgk

GRUBUMUZ: https://www.facebook.com/groups/3132533630405174

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla