Connect with us

MAGAZİN

Kızılcık Şerbetine Beklenmedik Transfer: Ömer’in Yeni Sevgilisi Sahneye Çıkıyor

Cuma günleri ekranlara kilitlenen ve fenomen haline gelen “Kızılcık Şerbeti” dizisi, Ömer karakterini canlandıran Barış Kılıç’a sürpriz bir partnerle heyecan katmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma tarihi:

Cuma günleri ekranlara kilitlenen ve fenomen haline gelen “Kızılcık Şerbeti” dizisi, Ömer karakterini canlandıran Barış Kılıç’a sürpriz bir partnerle heyecan katmaya hazırlanıyor. Reyting rekorları kıran Show TV dizisinin kadrosuna, Özge Özacar adlı başarılı bir oyuncu dahil oluyor. Özacar’ın canlandıracağı karakter, izleyicilerle yakın bir tarihte buluşacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, “Kızılcık Şerbeti”ne katılan Özge Özacar, dizide Görkem adlı bir karakteri canlandıracak. Özacar’ın performansı ve karakterinin hikayeye katacağı detaylar, dizinin takipçileri arasında merak uyandırmaya başladı.

Ömer karakterine hayat veren Barış Kılıç’ın yeni sevgilisi olarak diziye dahil olan Özacar’ın, Ömer’in hayatında nasıl bir etki yaratacağı ise izleyiciler tarafından sabıyla bekleniyor. “Kızılcık Şerbeti”ndeki bu sürpriz transfer, dizinin heyecanını daha da artırarak yeni bölümleri merakla beklemeye sevk ediyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla