Sosyal medyada bizi takip edin

TÜM HABERLER

IBAN Numaralarına 800 TL Para Gönderdi! Kimler bu parayı alabilecek SON DAKİKA

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Yapı Kredi Bankası, son açıklamasında IBAN numaralarına 800 TL para yatırıldığını duyurdu. Türkiye genelinde özel bankalar, milyonlarca vatandaşa yönelik yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası, IBAN numaralarına 800 TL tutarında para yatırıldığını belirtirken, detaylar da büyük bir merak konusu haline geldi. Bankalar, davet et kazan kampanyasıyla vatandaşların hesaplarına herhangi bir şart olmaksızın 800 TL ödeme yatırdıklarını ifade etti.

Ödemelerin otomatik olarak banka hesabına aktarılacağı ve bu tutarların tek başvuru ile nakit olarak çekilebileceği belirtiliyor. Yapı Kredi Bankası’nın açıklamasında, “Yakınlarınızı Yapı Kredili olmaya davet edin, hem siz 800 TL puan kazanın hem de onlar 300 TL puan kazansın” şeklinde bir ifade yer alıyor. Kampanya koşulları ve detaylar ise Yapı Kredi’nin resmi internet sitesinde netleştirilmiştir.

6 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’e davet ettiğiniz yakınlarınızla katılabileceğiniz bu kampanyada, her bir Yapı Kredi müşterisi olan yakınınız için 50 TL puan, ayrıca Yapı Kredi’den işlem gerçekleştiren her bir yakınınız için ekstra 250 TL puan kazanma fırsatı sunulmaktadır.

Kampanyaya katılmak ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Kampanya dahilinde, size özel referans kodu ile müşteri olan her bir yakınınız için hem size hem de yakınınıza 50 TL puan tanımlanacak. Ayrıca, size özel referans koduyla müşteri olduktan sonraki 30 gün içinde Yapı Kredi kartından tek seferde en az 500 TL harcama yapmış veya en az bir faturasına Otomatik Ödeme Talimatı vermiş ve talimat ile en az bir kere faturası ödenmiş olan her bir yakınınız için hem size hem de yakınınıza 250 TL ek puan kazanma imkanı bulunmaktadır.

Bu kampanya çerçevesinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilmektedir. Hızlıcep talimatları ise kampanya kapsamında ödüllendirilmemektedir.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir