Connect with us

EKONOMİ

EYT’liler İzmir Buca’da toplanıyor! CHP ile ortak çalıştay!

Yayınlanma tarihi:

Güncellenme tarihi:

CHP Buca İlçe Başkanlığı’nın önerisiyle “Emeklilikte Yaşa Takılanların sorunları ve Beklentileri” çalıştayı düzenlenecek. Tüm EYT’liler ve vatandaşlar 03.10.2021 Pazar tarihinde Şirinyer Düğün Salonu’nda 13.00 ile 16.00 saatleri arasında düzenlenecek çalıştaya davetlidir.

Öte yandan İzmir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneğinin iki hafta üst üste Buca -Şirinyer’de gerçekleştirdiği EYT standı yoğun ilgiyle karşılandı.

İZMİR’DE STAND ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Dernek Başkanı Doğan Türker , “Pandemi sebebiyle uzun süre sahalardan uzak kaldık. İlk standımızı davasına sahip çıkan ilçelerimizden Buca ‘da gerçekleştirdik. Standımızı ziyaret eden vatandaşlarımıza EYT nedir? Kimler EYT’li, EYT’liler ne istiyor sorularına cevap vererek bilgilendirmeler yaptık.

Önümüzdeki haftalarda belirleyeceğimiz diğer ilçelerimizde de stant çalışmalarımız devam edecek. Üye olan, davasına sahip çıkan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Tarafsız ve bağımsız birlikteliğimizi güce, gücümüzü de sonuca ulaştıracağız.

Bunun için de tüm gücümüzle hukuki çerçevede, birlik ve beraberlik içerisinde, daha da kenetlenerek çok daha güçlü olmaya sonuna, sonuç alıncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Ali Albayrak

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla