Connect with us

TEKNOLOJİ

“Dijital teknoloji dünyasında mikro girişimcilere destek oluyoruz”

Yayınlanma tarihi:

Dijital eğitim teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren GOODFORYOU’yu mikro girişimcilere düşük maliyetle iş kurmayı öğretme hedefiyle kurduğunu söyleyen girişimci Cem Akın, “Eğitim ve mentorluk platformumuzla, dijital teknoloji dünyasında mikro girişimcilere destek oluyoruz” dedi. 

Eğitim ve mentorluk platformu sağlama amacıyla bir EdTech (Eğitim Teknolojileri) şirketi kurduğunu ifade eden GOODFORYOU kurucusu ve girişimci Cem Akın, “Bu girişimimle, genellikle büyük yatırımlara ve yüksek bütçelere dayanan girişimcilik stratejilerine meydan okuyan bir iş modeli ortaya çıkarmayı amaçladım. Bu amaçla GOODFORYOU eğitim ve mentorluk platformu projesini hayata geçirdim. Bu dijital platformda, kendi işini kurmak isteyen ya da işini geliştirmek isteyen kişilere ‘16 Adım Programı’ ile iş kurma yolculuğuna nasıl çıkacağını, ‘100 Adımda İş Kurma Kılavuzu’ ile işini nasıl kuracağını, ‘Mentorluk Aplikasyonu’ ile de iş kurma yolculuğunda yolda nasıl kalacağını öğretiyoruz” diye konuştu. 

“HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİNE YARDIMCI OLMAYI HEDEFLİYORUZ” 

Şirketin Amerika’da kurulduğunu belirten Akın, “Şirketin planları arasında platformu 2023’ün ikinci çeyreğinde Amerika ve Türkiye’ye ek olarak, İngiltere ve Avrupa’da kurulacak ofislerle genişletmek yer alıyor. Bu sayede dünya çapında gelecek vadeden mikro girişimciler üzerinde önemli bir etki yaratmayı amaçlarken, bireyin potansiyelini ortaya çıkarmayı ve onların kendi işinin sahibi olmaları hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı da hedefliyoruz” dedi. 

“APLİKASYONA YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİNİ ENTEGRE EDECEĞİZ” 

Yapay zekanın gücünün farkında olduklarını ifade eden Akın, “Platformun içinde yer alan dijital ‘Mentorluk Aplikasyonu’na, yapay zeka teknolojisini entegre etmek üzere çalışmalara başladık. Bu yapay zeka mentorluk yazılımı, mikro girişimcilere 7 gün 24 saat rehberlik sağlayacak. Erişilebilir eğitimi ve kişiselleştirilmiş dijital mentorluğu birleştirerek, mikro girişimcilerin başarı oranını yüzde 1’den, yüzde 10’lara, yüzde 20’lere yükseltmeyi hedefliyoruz” diye konuştu. 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla