Connect with us

TEKNOLOJİ

Türk oyun şirketi, Alman kamyon ve otobüs üreticisiyle anlaştı

Yayınlanma tarihi:

Türk oyun şirketi Zuuks Games, oyun ekosistemini ve otomotiv sektörünü buluşturan yeni anlaşma haberini duyurdu. Anlaşma kapsamında, Almanya merkezli kamyon ve otobüs üreticisi Daimler Truck AG’nin modelleri, Türk şirketinin simülasyon oyunlarında lisanslı olarak yer alacak.

Bus Simulator:Ultimate ve Truck Simulator Ultimate isimli simülasyon oyunlarıyla dünya çapında 650 milyondan fazla indirme Zuuks Games, Almanya merkezli kamyon ve otobüs üreticisi Daimler Truck AG ile lisans anlaşması imzaladı.

Anlaşma ile ilgili şirketten yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Zuuks Games’i dünya çapında 40’tan fazla üretim tesisi ve 100 bini aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren, küresel anlamda en büyük ticari araç üreticisi konumundaki Daimler Truck AG’nin anlaşma yaptığı ve lisans verdiği anlaşma kapsamında, Daimler Truck AG’nin imzasını taşıyan Mercedes-Benz, Actros, Axor, Travego, Tourismo, Tourrider ve Setra isimli popüler otobüs ve kamyon modellerinin, Zuuks Games tarafından üretilen dünyanın en çok indirilen mobil simülasyon oyunlarında lisanslı bir biçimde yer alacak.

MOBİL OYUN DENEYİMİNİ BİR SONRAKİ SEVİYEYE TAŞIYACAK

“Zuuks Games tarafından üretilen Bus Simulator:Ultimate ve Truck Simulator:Ultimate isimli oyunlarını dünya çapında 650 milyonu aşkın kişi oynuyor. Yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulan, Türkiye otogarlarının ve karayollarının en ince ayrıntısına kadar modellendiği simülasyon oyunları sunan Zuuks Games, bu anlaşmayla oyun içi ayrıntıları bir üst seviyeye çıkarmayı ve oyuncuların sürüş deneyimini gerçeğe daha da yaklaştırmayı hedefliyor. Daimler Truck AG tarafından üretilen ve gerçek hayatta da pek çok lojistik ve taşımacılık şirketi tarafından kullanılan popüler kamyon ve otobüs modelleri, üç boyutlu modelleme teknikleriyle Zuuks Games’in ayrıntılı simülasyon deneyiminin bir parçası olacak.”

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter

Bu Haber Hakkında Fikrin mi Var? Sesini Sosyal Medyada Duyur

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla