Connect with us

SPOR

5 Ekim Çarşamba Tarihli Spor Gündemi

FENERBAHÇE – AEK LARNACA MAÇINA DOĞRU

12:00 Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile İsmail Yüksek, AEK Larnaca maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyecek.

16:30 Sarı-lacivertliler, mücadelenin hazırlıklarını tamamlayacak.

18:30 AEK Larnaca Teknik Direktörü Jose Luis Oltra ile bir futbolcu Fenerbahçe maçı öncesinde basın toplantısında konuşacak.

19:30 Güney Kıbrıs ekibi, son çalışmasını gerçekleştirecek.

MONACO – TRABZONSPOR MAÇINA DOĞRU

11:30 Monaco, mücadelenin son çalışmasını gerçekleştirecek.

14:30 Monaco Teknik Direktörü Philippe Clement ve bir futbolcu basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

12:30 Bordo-mavili ekip, Trabzon’dan kalkacak uçakla Monaco’ya gidecek.

19:30 Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile Marek Hamsik mücadele öncesinde basın toplantısı düzenleyecek.

20:00 Bordo-mavililer, II. Louis Stadyumu’nda maçın hazırlıklarını tamamlayacak.

SİVASSPOR – BALLKANİ MAÇINA DOĞRU

13.00 Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ile Yunan futbolcu Dimitrios Goutas maçın oynanacağı Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda basın toplantısı düzenleyecek.

16.00 Temsilcimiz maçın hazırlıklarını tamamlayacak.

18.45 Ballkani Teknik Direktörü ve bir futbolcusu basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

19.45 Kosova ekibi stadyumda son antrenmanı yapacak.

RFS – BAŞAKŞEHİR MAÇINA DOĞRU

19.15 Başakşehir’de teknik direktör Emre Belözoğlu ve bir futbolcusu, Skonto Stadı’nda basın toplantısı düzenleyecek.

19.45 Temsilcimiz takım son çalışmasını yapacak.

GALATASARAY

– Sarı-kırmızılılar topbaşı yapacak.

BEŞİKTAŞ

11.00 Siyah-beyazlılar, Giresunspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

AMPUTE FUTBOL DÜNYA KUPASI

20:00 Ampute Futbol Milli Takımı, Dünya Kupası Son 16 turu karşılaşmasında Meksika ile mücadele edecek. (RİVA)

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ

19:45 Salzburg – Dinamo Zagreb

19:45 RB Leipzig – Celtic

22:00 Chelsea – Milan

22:00 Real Madrid – Shakhtar Donetsk

22:00 Sevilla – Borussia Dortmund

22:00 Manchester City – FC Copenhagen

22:00 Juventus – Maccabi Haifa

22:00 Benfica – Paris Saint-Germain

– TFF 2. Lig’de haftanın maçları oynanacak.

VOLEYBOL

– FIVB Dünya Şampiyonası

18:30 Türkiye – Kanada

– AXA Sigorta Efeler Ligi

13:00 Cizre Bld. – Altekma

16:00 Develi Bld. – Ziraat Bankkart

17:00 Spor Toto – Hatay B.Şehir BLD.

17:00 Bursa Büyükşehir Belediye Spor – Fenerbahçe HDI Sigorta

17:00 Galatasaray HDI Sigorta – Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

17:00 Arkas Spor – Tokat Bld. Plevne

18:00 TÜRŞAD – Halkbank

BASKETBOL

-FIBA Şampiyonlar Ligi-

19:00 Bahçeşehir Koleji – KK Igokea

21:00 Oostende – Galatasaray NEF