Connect with us

TÜRKİYE

10 Bin TL ihtiyaç finansmanı verilecek! Başvuru için SON GÜN 31 MAYIS!

Yayınlanma tarihi:

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için sevindirici bir gelişme yaşandı. Vatandaşlara 10 Bin TL ihtiyaç finansmanı fırsatı sunuldu ve yapılan açıklamaya göre, bu fırsattan bir kişi en fazla bir kez yararlanabilecek.

Kuveyt Türk, internet sitesi üzerinden vade farksız 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç finansmanı duyurusunda bulundu. Kampanyanın 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağı belirtildi ve ayrıca ödemelerin 2 ay boyunca alınmayacağı bilgisi paylaşıldı.

Kampanya hakkında verilen bilgiler şunlardır:

15 Mart 2023 tarihinden itibaren Kuveyt Türk müşterileri, görüntülü görüşme yoluyla 31 Mayıs 2023 tarihine kadar vade farksız 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç finansmanı kampanyasına başvurabilirler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, Kuveyt Türk Mobil uygulaması üzerinden İhtiyaç Kart başvurusu yapmalıdır.

Tahsis süreçleri olumlu sonuçlanan müşteriler, kampanyadan yararlanabileceklerdir. Banka, finansman başvurusunda bulunan her müşteri için ayrı bir değerlendirme yapmaktadır, bu nedenle başvurular bireysel olarak incelenmektedir.

Kampanya kapsamında müşteriler, 2 ay erteleme imkanıyla 6 ay vadeli İhtiyaç Kart kullanabilecektir.

Bu kampanya tek kullanımlıktır ve kampanya süresi boyunca bir kişi en fazla bir kez faydalanabilir.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kuveyt Türk, kampanya koşullarını ve tarihlerini değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

İhtiyaç Kart Özellikleri:

İhtiyaç Kart, tüm harcamalarınızı kendi taksitlendirerek satıcıya herhangi bir taksit talebiyle uğraşmanıza gerek bırakmaz.

İhtiyaç Kart ile yapılan alışverişlerde ürünler, satıcıdan indirimli peşin fiyatı üzerinden alındığı için bu harcamalar da indirimli fiyat üzerinden taksitlendirilir.

İhtiyaç Kart, üye iş yerinden bağımsız olarak tüm POS cihazlarında taksit imkanı sağlar.

İhtiyaç Kart, harcamalarınızı belirlediğiniz taksit sayısına göre oluşan vade farkıyla taksitlendirir.

İhtiyaç Kart, katılım bankacılığı alanında, her alışveriş için yeni bir fatura getirme ve ödeme planı ol uşturma zorunluluğunu ortadan kaldırarak pratiklik sağlar.

İhtiyaç Kart, ihtiyaç finansmanı özelliğiyle 2 ay boyunca alışveriş imkanı sunar.

İhtiyaç Kart’ın 2 aylık kullanım süresi sona erdiğinde, finansman niteliğindeki kart bakiye yüklenerek temassız ödemeler yapabilen ve ihtiyaç halinde ATM’lerden nakit çekme ve yatırma işlemleri gerçekleştirilebilen bir banka kartına dönüşür.

Tekrar ihtiyaç finansmanına ihtiyaç duyulması durumunda, Kuveyt Türk Mobil uygulamasından ihtiyaç duyulan tutar ve taksit sayısıyla İhtiyaç Kart başvurusu yapılabilir. Başvurunun onaylanmasıyla birlikte, cüzdanınızdaki banka kartı niteliğindeki İhtiyaç Kart tekrar finansman niteliğine dönüşür.

İhtiyaç Kart, diğer kredi kartlarının sahip olduğu güvenlik olanaklarına da sahiptir. Kaybolma veya çalınma gibi durumlarda bu olanaklardan faydalanabilirsiniz.

İhtiyaç Kart, tüm işlemlerinizi tek bir hesap ekstresi üzerinden takip etme kolaylığı sağlar.

İhtiyaç Kart, 50 TL ve üzeri alışverişlerinizi 6 aydan 34 aya kadar taksitlendirebilir.

Bilgisayar ve tablet alışverişlerinizde İhtiyaç Kart, 4 aya kadar taksit imkanı sunar.

Cep telefonu alışverişlerinizde İhtiyaç Kart, 12.000 TL’ye kadar olan tutarları 10 ay boyunca taksitlendirebilir.

Ancak, 12.000 TL üzeri cep telefonu alışverişlerinde İhtiyaç Kart kullanılamaz.

İhtiyaç Kart, finansman formunda iken ATM’lerden para çekme ve yatırma işlemleri gerçekleştirilemez.

Alkollü içecek satan yerler, market ve gıda harcamaları, akaryakıt harcamaları, tekel bayileri, oto servisleri, döviz bürosu işlemleri, kumarhane ve şans oyunları, mahkeme ve para cezaları, oto kiralama, kontör, vergi, fatura, sigorta ile araç galerisi ve kuyumcu mağazalarında İhtiyaç Kart ile işlem yapılamaz.

Bu ihtiyaç finansmanı kampanyası, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara destek olmak amacıyla sunulan bir fırsattır. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin belirtilen koşullara ve sürelere dikkat etmeleri gerekmektedir.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla