Connect with us

İŞ DÜNYASI

Sule Hair Transplant Clinic, One Times Square’da tanıtıldı

Yayınlanma tarihi:

İş kadını Şule Ölmez’in kendi adını taşıyan Sule Hair Transplant Clinic, New York’taki One Times Square’da tanıtıldı. Saç ekimi ve diş tedavisi alanlarında hizmet veren klinikte Amerika, Almanya, Fransa, İngiltere, İrlanda, Brezilya, Kanada ve Avustralya başta olmak üzere birçok ülkeden hasta kabul ettiklerini söyleyen Ölmez, “Yüzde 99 hasta memnuniyet oranıyla sektörümüzde öne çıkıyoruz. Bu başarı, hastalara sunduğumuz kişiselleştirilmiş tedavi yaklaşımlarının ve hasta bakımının kalitesinin bir göstergesi” dedi.

Hastalarını müşteri değil, ailelerinin üyesi olarak gördüklerini belirten Ölmez, “Benimsediğimiz bu yaklaşımla kliniğimize gelen herkesi birey olarak değerlendiriyor, onların ihtiyaç ve beklentilerine göre özelleştirilmiş tedavi planları oluşturuyoruz. Sayıları bir köşeye bırakıyor ve kaliteli hizmet vermeye odaklanıyoruz. Daha az sayıda operasyon yapsak da her operasyonda daha yüksek standartta hizmet sunmayı tercih ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“YALNIZCA OPERASYON DEĞİL, TÜM SÜRECİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Ölmez, “Sadece operasyon değil, aynı zamanda iyileşme sürecinde de hastalarımızın yanında oluyoruz. Operasyonların ardından hastalarımızla iletişimimizi sürdürerek olası problemlerde hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Hastalarımız böylece, kendilerini güvende hissediyor” diye konuştu.

Saç ekimi ve diş tedavisi alanında geniş bir hizmet yelpazesine sahip olduklarının altını çizen Ölmez, sözlerini şöyle sonlandırdı:

“Son teknoloji ekipmanlar ve modern tıbbi yöntemlerle donattığımız kliniğimizdeki yüzlerce çalışana istihdam yaratırken, yerel ekonomiye de önemli ölçüde katkıda bulunuyoruz. New York’un ünlü Times Meydanı gibi yerlerde bulunan reklamlarımızla, bayrağımızı yurt dışına taşıyor, ülkemizin sağlık alanındaki potansiyelini temsil ediyoruz.”

 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla