Connect with us

Staj ve Çıraklık

Staj ve çıraklık mağdurlarına büyük müjde geldi… Başkan tarih verdi…

Yayınlanma tarihi:

Son dakika Staj ve çıraklık mağdurlarına büyük müjde geldi… Başkan tarih verdi…

EYT’den faydalanamayan staj ve çıraklık mağdurları haklarını geri almak için seslerini duyurmaya çalışıyor. Staj ve çıraklık mağdurlarının beklediği müjde geldi. İşte detaylar…

Staj ve çıraklık sigortası mağdurlarının EYT mücadelesi devam ediyor. EYT’den1999 öncesi staj ve çıraklık sigortası başlatılanlar faydalanamamıştı.

Staj ve çıraklık mağdurlarının beklediği haber geldi.

Akdeniz Staj ve Çıraklık Mağdurları Derneği Başkanı Mehmet Doruk, bir sosyal medya platformunda TESK Başkanı Bendevi Palandöken’i aradığını dile getirerek staj ve çıraklık sigortası sorununu sorduğunu ifade etti.

Akdeniz Staj ve Çıraklık Mağdurları Derneği Başkanı Mehmet Doruk staj ve çıraklık sigortası mağdurlarının sorununun Ekim ayında çözüleceği bilgisini paylaştı.

Palandöken’in staj ve çıraklık mağdurlarını kapsayan yasa çalışmalarının tamamlandığını ve küçük esnaf ve sanatkarları koruyacak olan yasanın Ekim ayında çıkacağını söylediği Mehmet Doruk tarafından aktarıldı.

Başkan Doruk ayrıca, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de staj ve çıraklık sigortası mağdurlarının sorununun çözülmesi konusunda yakından ilgilendiğini belirtti ve bu konuda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son sözü söyleyeceğini ifade etti.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla