Connect with us

BANKALAR

QNB Finansbank’tan Sürpriz: ‘Müşteri Olmayanlar İçin Tek Tıkla 30 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı’

QNB Finansbank, acil nakit ihtiyacı olan herkese yönelik özel bir kampanya başlattı.

Yayınlanma tarihi:

QNB Finansbank, acil nakit ihtiyacı olan herkese yönelik özel bir kampanya başlattı. Banka, müşterisi olmayanlara özel olarak sunulan bu fırsatla, sadece tek bir tıkla 30 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlıyor.

Kampanya kapsamında, QNB Finansbank’a ilk defa müşteri olacaklar için sunulan avantajlar oldukça dikkat çekici. Bu özel fırsattan yararlanmak isteyenler, mobil uygulama üzerinden basit bir başvuru süreciyle 20 bin TL tutarında 6 ay vadeli faizsiz anında kredi ile 10 bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi olmak üzere toplamda 30 bin TL faizsiz kredi alabiliyorlar.

QNB Finansbank’ın mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğini tercih edenler, kısa bir görüntülü görüşmeyle bankanın müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek faizsiz kredi fırsatından yararlanabiliyorlar.

Faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler için bu özel fırsat, nakit ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamalarını sağlıyor. Detaylı bilgi ve başvuru için QNB Finansbank’ın resmi internet sitesini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla