Connect with us

EKONOMİ

KPSS Şartsız İşe Alım! Sekreter ve Şoför Daimi İşçi Alımı Başvuruları

Sungurlu Belediyesi, tam zamanlı ve daimi sürekli işçi alımı yapacaktır. İş başvuru detayları haberimizde yer almaktadır. İşte detaylar:

Yayınlanma tarihi:

Sungurlu Belediyesi, tam zamanlı ve daimi sürekli işçi alımı yapacaktır. İş başvuru detayları haberimizde yer almaktadır. İşte detaylar:

İlçe belediyesi bünyesinde görev yapacak 2 sekreter ve 1 minibüs şoförü olmak üzere toplam 3 daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir. İş başvuru süreci başlamıştır. Detaylar ve tüm süreç haberimizde bulunmaktadır.

İş Başvuru Zamanı ve Belgeleri:

İlçe belediyesinde görev yapacak 3 sürekli işçi alımı için adaylar, iş başvurularını 17 Nisan 2024 tarihine kadar tamamlayabileceklerdir. İş başvuru belgeleri şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Adli sicil kaydı belgesi
  • Diploma
  • Kurumdan alınacak iş başvuru formu

İş Başvuru Şartları:

Sekreter alımı için adayların Türk vatandaşı olmaları, herhangi bir lisans düzeyinde mezun olmaları, 22 yaşından gün almamış olmaları, bayan olmaları ve görev yapmalarına engel sağlık sorunlarının olmaması gerekmektedir.

Minibüs şoförü alımı için adayların erkek olmaları, en az 20 yıllık ehliyete sahip olmaları, en az ilkokul mezunu olmaları, görevlerini devamlı yapmalarına engel sağlık sorunlarının olmaması, askerlikle ilişkilerinin olmaması ve minibüs şoförü olarak tecrübeli olmaları gerekmektedir.

Yönetici asistanı sekreter alımı için adayların erkek olmaları, 24 yaşından gün almamış olmaları, herhangi bir üniversite bölümünden mezun olmaları ve askerlikle ilişkilerinin olmaması gerekmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Çorum Sungurlu Belediyesi’ne iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, belirtilen iş başvuru süresi içinde iş başvuru belgeleri ile birlikte Sungurlu Belediye Başkanlığı hizmet binasına şahsen başvurabilirler.

Çorum Sungurlu Belediyesi sürekli işçi alımı iş başvuru kılavuzu adaylara detaylı bilgi sağlayacaktır.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla