Connect with us

EKONOMİ

Huzurevlerine Personel Alımı Başladı! KPSS Şartı Aranmıyor!

Huzurevlerinde hizmet kalitesini artırmak amacıyla Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda KPSS şartsız personel alımı yapılacak.

Yayınlanma tarihi:

Huzurevlerinde hizmet kalitesini artırmak amacıyla Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda KPSS şartsız personel alımı yapılacak.

İŞKUR tarafından duyurulan bu alımlar için başvuru şartları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İŞKUR’a kayıtlı iş arayan olmak, sağlık sorunu bulunmamak, ilişki yönetimi ve sabır gibi yetkinlikler yer alıyor.

Alımlar İŞKUR Başvuru Ekranı Üzerinden Yapılacak

Huzurevlerinde KPSS şartı aranmaksızın personel alımı fırsatını değerlendirmek isteyen adaylar, İŞKUR’un resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru süreci, İŞKUR Elektronik Şube’ye giriş, iş ilanlarına erişim, arama yapma ve başvuru formunun doldurulması adımlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin birçok ilindeki ilanlara filtreleme yaparak ulaşmak mümkündür.

Çeşitli Pozisyonlar İçin Alımlar

Bu alımlar çeşitli pozisyonlarda gerçekleştirilecektir. İş arayanlar, kendilerine uygun pozisyonları ve başvuru şartlarını İŞKUR’un resmi web sitesinden detaylı bir şekilde inceleyebilirler.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla