Sosyal medyada bizi takip edin

Emeklilik

CHP GENEL BAŞKANI ÖZEL’DEN STAJ VE ÇIRAKLIK MAĞDURLARINA TAM DESTEK!

CHP HENEL BAŞKANI ÖZEL’DEN STAJ VE ÇIRAKLIK MAĞDURLARINA TAM DESTEK!

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Federasyonu’nun İstanbul’da düzenleyeceği mitinge davet edildiğini duyurdu. Özel, Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu mağdurların yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Özgür Özel, staj ve çıraklık sigortası mağdurlarının sorunlarına dikkat çekmek amacıyla İstanbul’da düzenlenecek mitinge davet edildiğini açıkladı. Özel, katılımla ilgili kesin bir ifade kullanmasa da, CHP’nin bu konuda mağdurların yanında durmaya devam edeceğini vurguladı.

CHP’nin Desteği

CHP Genel Başkanı Özgür Özel sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Federasyonu’nun ve çok sayıda staj mağdurunun İstanbul’da yapacaklarını duyurdukları miting davetini aldım. Cumhuriyet Halk Partisi olarak staj ve çıraklık sigortası mağdurlarının sorunları çözülene kadar yanlarında durmaya devam edeceğiz.”

Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları

Staj ve çıraklık dönemlerinde sigorta primlerinin yatırılmaması, gençlerin sosyal güvenlik haklarını olumsuz etkiliyor. Bu durum, gelecekteki emeklilik haklarını tehlikeye atarken, güvencesiz çalışma hayatına neden oluyor. Mağdurlar, sigorta primlerinin düzenli olarak ödenmesini ve bu sürelerin emeklilik hesaplamalarında dikkate alınmasını talep ediyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir