Connect with us

Emeklilik

CEYDA DÜVENCİ’NİN BÜYÜK AŞKI KAAN GİRGİN’İN SON HALİ ŞAŞIRTTI!

CEYDA DÜVENCİ’NİN BÜYÜK AŞKI KAAN GİRGİN’İN SON HALİ ŞAŞIRTTI!

Yayınlanma tarihi:

Eski zamanların yakışıklı oyuncusu Kaan Girgin, 90’lı ve 2000’li yıllarda adını duyuran bir isimdi. Ceyda Düvenci ile yaşadığı büyük aşkla da gündeme gelmişti. Ancak zamanın akışıyla birlikte Kaan Girgin’in son hali hayranlarını şaşırtacak nitelikte.

Kaan Girgin, Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu bir oyuncudur ve İstanbul Şehir Tiyatroları’nda da görev yapmıştır. Ancak şöhret kapılarını açan an, bir banka reklamıyla gelmiştir. ‘Bay Pardon’ olarak da hafızalarda yer eden Girgin, özellikle ‘Ayrı Dünyalar’ ve ‘Dikkat Bebek Var’ gibi dizilerdeki rolleriyle genç kızların sevgilisi olmuştu.

Özel hayatında da dikkat çeken bir isim olan Kaan Girgin, ilk evliliğini balerin Canan Yakacık ile yapmış, sonrasında Ceyda Düvenci ile büyük bir aşk yaşamış ve ikinci evliliğini gerçekleştirmişti. Ancak bu ilişki de kısa sürede son bulmuştu.

Son zamanlarda kameralardan uzak bir yaşam süren Kaan Girgin’in son hali, aldığı kilolar ve dökülmüş saçlarıyla dikkat çekiyor. Gençlik yıllarındaki enerjisi ve yakışıklılığından uzak bir görüntü sergileyen Girgin, “yıllar ona da acımamış” dedirtiyor.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatındaki iniş çıkışlarla da gündemden düşmeyen Kaan Girgin, şimdilerde sessiz ve sakin bir yaşam sürmektedir. İşte Kaan Girgin’in son hali…

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla