Connect with us

SPOR

Bucaspor 1928’den açıklama

Yayınlanma tarihi:

Bucaspor 1928in açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Son dönemde basında ve sosyal medyada çıkan Kaynaklar Tesislerinde depoların inşaa edildiği ve kulübümüzün transfer yasağı cezası aldığı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Eski Bucasporlu oyuncu Dadye olan borç yapılandırılmış olup taksitleri düzenli olarak tarafımızca ödenmektedir. Eski borçlar sebebiyle transfer yasağı cezası aldığımız haberleri kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Ayrıca yine Kaynaklarda Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bakın ve eski Bakanımız Sayın Muharrem Kasapoğlunun da destekleriyle bize tahsis edilecek olan, 49 yıllığına kiralayacağımız arazide Bucaspor 1928 Kulübümüze yeni, yakışır, modern bir spor tesisinin kurulacağının kamuoyu tarafından bilinmesi önem arz etmektedir. Bu hususta bizlere yardımcı olan Sayın Bakanımız ve eski Bakanımıza, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğüne destekleri için teşekkür ederiz.”

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
  • Tesislerindeki sahalar depo olarak kullanılan Bucaspor 1928, yeni tesis hamlesi yapılacağını duyurdu. (Fotoğraf: İzmir DHA)

  • Tesislerindeki sahalar depo olarak kullanılan Bucaspor 1928, yeni tesis hamlesi yapılacağını duyurdu. (Fotoğraf: İzmir DHA)

Demirören Haber Ajansı

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla