Connect with us

Emeklilik

15.000 TL TC KİMLİK NUMARANIZ ÜZERİNDEN ADINIZA ÖDENDİ! İşte Detaylar!

15.000 TL TC KİMLİK NUMARANIZ ÜZERİNDEN ADINIZA ÖDENDİ! İşte Detaylar!

Yayınlanma tarihi:

2023 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Başlıyor! 2024'te Zamla 7.157 TL Olacak

Akbank ve Denizbank, yeni başlattıkları kampanya ile bireysel kredi kullanacak olan müşterilere özel avantajlar sunuyor. Bu kampanya kapsamında, TC kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulama ile gelir belgesiz olarak 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak. Bankalar, vatandaşları şubelerine davet ederken, aynı zamanda internet üzerinden de hızlı ve kolay başvuru seçenekleri sunuyor.

Akbank ve Denizbank’ın ortaklaşa düzenlediği kredi kampanyasında, gelir belgesi talep etmeden ve karmaşık işlemlerle uğraşmadan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere özel fırsatlar sunuluyor. Bu avantajlı kredi kampanyası, vatandaşlara finansal ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılama şansı veriyor.

Akbank’tan SMS ile Hızlı Başvuru İmkanı

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, cep telefonları üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapma seçeneği sunduğunu açıkladı. Kampanyaya katılmak isteyenler, “Kredi TC” yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını 44 25 numarasına göndererek onay alıp almadıklarını hemen öğrenebilecekler. Bu hızlı başvuru yöntemi, vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla başlatılan bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Denizbank’tan Kolay ve Hızlı Başvuru İmkanı

Denizbank da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşterilere kolaylık sağlamak adına çeşitli seçenekler sunuyor. Cep telefonları üzerinden mesaj atarak veya bankanın resmi internet sitesine girerek ücretsiz olarak doldurulan kredi başvuru formu ile başvurularınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank müşterisi olanlar, işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde Deniz Mobil uygulaması üzerinden tamamlayabilirler.

Kampanya kapsamında sunulan 15.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36 ay vadeli seçenek ve üst limit vade sayısı müşterilere geniş bir ödeme esnekliği sunuyor. Bankalar, müşterilerine finansal rahatlama ve ihtiyaçlarını karşılama konusunda destek olmayı amaçlıyor. Kampanyaya başvurular, 15 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla