Connect with us

İŞ DÜNYASI

Yenilikçi Tekstil Markası Seamlesstance, Spor ve Şık Tarzı Bir Arada Sunuyor

Yayınlanma tarihi:

Yenilikçi bir tekstil markası olan Seamlesstance, spor şık tarzı benimseyen kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir giyim markası olarak ön plana çıkıyor. Dikişsiz örgü yöntemiyle üretilen ürünleri, antibakteriyel özellikleri sayesinde sağlıklı giyim imkanı sunar. Polygiene teknolojisi ile birleştirilen bu özellikler, sıfır atık sağlayarak çevre dostu bir üretim süreci sunar.

Seamlesstance ürünleri, zarif, göz alıcı, sportif, dingin ve ikinci ten hissi veren tasarımları ile kadınların özgürlüğüne özgürlük katarak sonsuz hareket alanı ve rahatlık sunar. Ekstra yüksek bel taytlar, tayt-crop top takımlar, alttan veya üstten ayarlanabilen dekolteli croplar, spor tulum modelleri ile kadınların vazgeçilmezi olur. Son zamanlarda moda dünyasının vazgeçilmez renkleri haline gelen pastel ve canlı tonları birlikte kullanarak kontrast yaratmayı amaçlar.

Seamlesstance ürünleri, her yaşta kadının tercih ettiği “spor şık tarz” anlayışına uygun olarak tasarlanmıştır. Koleksiyonları, tüm sosyalleşecekleri alanlara göre stillerini kolayca değiştirebilmelerine ve karıştır & eşleştir yapabilmelerine olanak sağlar. Tasarımlarının çarpıcılığı detaylarındaki dokunuşlarda gizlidir ve sadece birkaç aksesuarla kombinleyerek geceye de hazır hale getirilebilirler.

Seamlesstance markası, var olan bütün tabuları yıkarak kadınların ışıldama şansı sunar. Seamlesstance, elbette tayt ya da diğer ürünleri yeniden icat etmedi ancak büyük bir ihtiyaçtan ve hayalin gerçeğe dönüşmesi için atılan adımdan doğdu. Tamamen yerli üretim olan Seamlesstance markasının kurucusu genç kadın girişimci Selen Alaftargil’dir. Detaylı bilgi için www.seamlesstance.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla