Connect with us

EKONOMİ

TÜRK TELEKOM HATTI OLANLARA MÜJDE! Aylık 500, Toplamda 1.500 TL Para İadesi!

TÜRK TELEKOM HATTI OLANLARA MÜJDE! Aylık 500, Toplamda 1.500 TL Para İadesi!

Yayınlanma tarihi:

Türk Telekom mobil hat ve internet kullanıcıları için müjdeli bir haber geldi. Yapılan açıklamada, 1500 TL’lik bir iade kampanyasının başlatıldığı duyuruldu. Bu kampanya kapsamında aylık 500 TL olmak üzere toplamda 1500 TL iade yapılacağı belirtildi. İşte detaylar:

Akbank ve Türk Telekom iş birliğiyle başlatılan kampanyaya katılmak isteyenler için önemli bilgiler paylaşıldı. Kampanya, 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak ve “1040TURKTELEKOM” davet koduyla Akbank Mobil uygulamasını indirip ilk kez Akbanklı olanlar arasında geçerli olacak.

Akbank tarafından yapılan açıklamada, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının otomatik olarak ödenmesi durumunda aylık 500 TL’ye, 3 ayda toplam 1500 TL’ye varan nakit iade kazanılacağı bildirildi.

Kampanyadan yalnızca Akbank Mobil uygulaması üzerinden “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak ilk kez Akbanklı olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri yararlanabilecek. Bu kampanya, 18-80 yaş aralığındaki müşteriler için geçerli olup, katılım şartlarına uygun olanlar kampanyadan faydalanabilecek.

Aylık olarak otomatik ödenen Türk Telekom faturaları için aylık 500 TL’ye varan nakit iadeler sağlanacak. Kampanya dönemi içerisinde bir müşteri aylık en fazla 500 TL, toplamda ise en fazla 1500 TL nakit ödül alabilecek.

Kampanya kapsamında belirlenen şartları sağlayan müşterilere nakit ödüller, otomatik olarak vadesiz TL hesaplarına yatırılacak. Ancak, fatura talimatının iptal edilmesi veya manuel olarak ödenmesi durumunda nakit ödül iade işlemi yapılmayacak.

Müşterilerin Türk Telekom cep telefonu ve evde internet faturası dışında farklı bir otomatik fatura ödeme talimatı için kampanyadan yararlanamayacakları belirtildi. Ayrıca, kampanya kapsamında belge işlemlerini tamamlayacak olan müşterilerin belgeleri 30 Haziran 2024’e kadar bankaya ulaştırmaları gerekiyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla