Connect with us

BANKALAR

TEB’DEN 750 TL KAZANMA FIRSATI! Detaylar ve Katılım Bilgileri!

TEB’DEN 750 TL KAZANMA FIRSATI! Detaylar ve Katılım Bilgileri!

Yayınlanma tarihi:

1.500 TL Taksitle 30.000 TL Kredi! Piyasadaki En Ucuz İhtiyaç Kredisi TEB Bankası'nda!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Nisan sonuna kadar geçerli olacak 750 TL bonus kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında, 1 Nisan’dan itibaren 30 Nisan’a kadar devam edecek olan e-ticaret harcamalarında 750 TL’ye varan bonus imkanı sunulacak. TEB’in resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin kampanyaya Cepteteb Mobil uygulaması veya ONLINE yazıp 4616’ya SMS göndererek katılım sağlamaları gerekiyor.

TEB’in açıklamasına göre, hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com web sitesi ve mobil uygulamalarında 750 TL ve üzeri harcamalarda 150 TL bonus kazanma fırsatı sunulacak. Kampanya süresince yapılan harcamaların bonusları, 9 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecek ve 24 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacak.

TEB müşterileri ve yeni müşteri olacak kişiler, farklı sektörlerde gerçekleştirecekleri alışverişlerle de indirim fırsatlarından yararlanabilecekler. Güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak ve geçerli fırsatlardan yararlanmak isteyenler, TEB’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirler. Bu kampanya ile TEB, müşterilerine e-ticaret harcamalarında avantajlı bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla