Connect with us

Emeklilik

İSTANBUL’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ! BEDAŞ Etkilenen İlçeleri Açıkladı!

İSTANBUL’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ! BEDAŞ Etkilenen İlçeleri Açıkladı!

Yayınlanma tarihi:

İstanbul’da elektrik kesintisi haberi, BEDAŞ tarafından yapılan duyuru ile gündeme geldi. 9 Ocak 2024 Salı günü planlı ve bakım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek elektrik kesintileri, birçok ilçeyi ve mahalleyi etkileyecek. Elektriklerin ne zaman geleceği, kesintinin ne kadar süreceği ve etkilenen ilçelerle ilgili detaylar ALO 186 hattı, AYEDAŞ ve BEDAŞ’ın resmi internet siteleri üzerinden öğrenilebilecek.

Vatandaşlar, 9 Ocak 2024 tarihinde yaşanacak elektrik kesintisi ile ilgili detayları öğrenmek için arama motorlarına yöneldi. BEDAŞ ve AYEDAŞ’ın planlı elektrik kesintileri sayfaları ile ALO 186 hattı, vatandaşlara bu konuda bilgi sağlayacak.

AYEDAŞ, Anadolu Yakası’ndaki kesinti ve arıza işleriyle ilgilenirken, BEDAŞ ise Avrupa Yakası’ndaki elektrik tedarik ve arıza işleriyle meşgul olacak. Anadolu Yakası’nda yaşanacak kesintilerle ilgili güncel duyurular, AYEDAŞ’ın internet sitesi üzerinden sorgulanabilecek.

BEDAŞ’ın Avrupa Yakası’nda planlanan elektrik kesintisi ise www.bedas.com.tr web sitesinden, ana sayfadaki “Planlı Kesintiler” butonundan, mobil web sitesi veya BEDAŞ 186 mobil uygulamasından öğrenilebilecek. Ayrıca, BEDAŞ’a başvurarak SMS bilgilendirmesi almak da mümkün.

Elektrik kesintisi sorgulama ekranları aracılığıyla vatandaşlar, yaşadıkları bölgenin etkileneceği planlı kesinti süreleri ve detaylarını öğrenerek önlem alabilecekler. Elektriklerin ne zaman geleceği ve kesintinin hangi bölgeleri etkileyeceği konusunda bilgi almak isteyenler, resmi kaynakları düzenli olarak takip edebilirler.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla