Connect with us

TEKNOLOJİ

İnternetten Ev Dekorasyonu ile İlgili İlham Alabileceğiniz Siteler

Yayınlanma tarihi:

Ev dekorasyon örnekleri internette sürekli karşımıza çıkıyor, farklı stilleriyle hayran bıraktırıyor. İnternette ev dekorasyonu ile ilgili o kadar çok kaynak var ki artık herkes beğendiği konseptleri evine uyguluyor. İnternetin bu anlamda müthiş bir ilham kaynağı olduğunu söylemeliyiz. Evinizin dekorasyonunu değiştirmeyi planlıyor ya da yeni evinize sıfırdan dekorasyon çalışması yaparak yerleşmeyi düşünüyorsanız işte size ilham alabileceğiniz 5 dekorasyon sitesi. 

Uygunabuldum.com 

Duvar Tasarımı dendiğinde akla gelen ilk sitelerden biri uygunabuldum.com. Uyguna Buldum, her oda, her dekorasyon stiline uygun sınırsız tablo seçenekleriyle tarzınızı yansıtacağınız duvar tasarımları yapmanıza yardımcı oluyor. Soyut resimler, sofistike tablolar, modern desenler, otantik resimler… GreenArt Grup tarafından hayata geçirilen ve Vahdet Erdoğan imzasını taşıyan Uyguna Buldum sitesinde ev, iş yeri, ofis, restoran, kafe, bar, çocuk odası, salon, çalışma odası gibi birbirinden farklı her alana uyacak tablolar sergileniyor. Bir galeride gezinirmişçesine evinizin duvarları için şık tabloları gerçekten uygun fiyata bulabilirsiniz.

Pinterest.com 

Sosyal medya platformlarından biri olan Pinterest, aklınıza gelebilecek her konuda müthiş görsellere, fikirlere, kendin yap içeriklerine sahip. Evinizi dekore ederken Pinterest’in sayısız içeriğinde kaybolabilir, seveceğiniz dekorasyonu keşfedebilirsiniz. Pinterest, renklerden eşya yerleşimine kadar her konuda yardım alabileceğiniz bir platform. 

Armut.com 

Her işin uzmanına uygun fiyat teklifleriyle ulaşabileceğiniz Armut, ev dekorasyonunun boya badana, eşya taşıma, ev tadilat kısmında oldukça işe yarar sonuçlar veriyor. Blog sayfasında ise ev dekorasyonuna dair minik tüyolarla size yeni fikirler sunuyor. Armut ile evinizi baştan sona yenileyebilir, bütçe kontrolü yaparak yeni bir dekorasyona kavuşabilirsiniz. 

Vivense.com  

Mobilya markası olan Vivense, yenilikçi koleksiyonları ve iç mimar önerileri ile ev dekorasyonuna büyük katkı sağlıyor. Vivense sayfalarını süsleyen eşyalar, evinizi dekore ederken size fikir verebilir, doğru eşyaları, doğru renkleri bulmanıza yardımcı olabilir. 

Dekorekrani.com  

Dekor Ekranı, renklerin, eşyaların, dekorasyon stillerinin kısacası iç mimarinin konuşulduğu, bolca dekorasyon örneklerinin, önerilerinin paylaşıldığı bir platform. İçerikleri okumak, örnek dekorasyon çalışmalarını incelemek size ilham verebilir, nasıl bir dekor oluşturmak istediğinize dair fikir oluşturabilir. Kararsızsanız site size rehberlik edebilir. 

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla