Connect with us

Emeklilik

HYUNDAI’DEN 569 BİN TL’YE SIFIR SUV FIRSATI! Şartlar ve Detaylar!

HYUNDAI’DEN 569 BİN TL’YE SIFIR SUV FIRSATI! Şartlar ve Detaylar!

Yayınlanma tarihi:

Sıfır kilometre araç almak isteyenler için Hyundai Bayon 2024 modeli şimdi çok özel bir fiyatla satışta! Hyundai Bayon’un ÖTV’siz fiyatı olan 569.000 TL, SUV tutkunları için cazip bir seçenek sunuyor.

ÖTV’siz Otomobil Alımı ve Avantajları

ÖTV, araç alımında önemli bir maliyet kalemi oluştururken, bazı durumlarda devletin belirlediği özel koşullarla bu vergiden muafiyet sağlanabiliyor. Yüzde 90 ve üzerinde engelli olanlar, ÖTV’siz araç alım hakkına sahip oluyorlar. Bu durumda araç fiyatları oldukça düşüyor ve alım gücü artıyor.

Hyundai Bayon’un ÖTV’siz Fiyatı ve Avantajları

Hyundai Bayon, Türkiye’de SUV kategorisinde popüler olan bir modeldir. Normal şartlarda fiyatları 1.060.000 TL civarında olan Bayon’un, ÖTV’siz fiyatı 569.000 TL’ye kadar düşüyor. Bu avantajlı fiyatlarla Hyundai Bayon sahibi olmak, hem ekonomik hem de keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Başvuru ve Detaylar

Hyundai Bayon’un ÖTV’siz fiyatından yararlanmak isteyenlerin belirli şartları sağlamaları gerekiyor. Bu detayları öğrenmek ve başvuru yapmak için bayilerimize veya resmi kanallara başvurabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın, Hyundai Bayon ile konforlu ve güvenli sürüş deneyimine adım atın!

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla