Connect with us

SPOR

Anadolu’nun En Gelecek Vadeden Takımları

Yayınlanma tarihi:

Yeşil sahaların güçlü takımları her yıl futbolun nabzını yükseltirken, Anadolu’nun futbol takımları ise ligde yükselmek için mücadele ediyor. Dört büyük takımlar ve 1. Ligde yer alan tüm takımlar, aslında Anadolu takımlarının gelmek için mücadele ettiği seviyeyi temsil ediyor. Yükselişe geçen takımlar ise ligde geriye düşmemeye çalışıyor, maçlara daha sıkı hazırlanıyor. Kulüp başkanları ve futbolcular, takımlarının ligde yükselmesi için sezon boyunca efor sarf ederken, futbola gönül verenler, Anadolu takımlarını inceliyor. Bu incelemede gelecek vadeden Anadolu takımları listesi ortaya çıktı. İşte yıldızı parlak Anadolu Takımları;

Boyabat1868 Spor Kulübü

 Sinop’un futbol takımı Boyabat1868 Spor Kulübü, parlak oyunculardan oluşan kadrosuyla süper ligde olması arzu edilen takımlar arasında yer alıyor. Kulüp Başkanı Vahdet Erdoğan, gelecek vadeden takım için hedef yolculuğundan bahsediyor. Başkan Erdoğan, amatör ligde oynayan Boyabat1868 Spor Kulübü’nü 3. Lige taşıma hedefleri olduğunu belirtiyor. Defalarca Türkiye’nin en mutlu şehri seçilen Sinop, gençlerin kötü alışkanlıklar yerine sporla buluştuğu huzurlu bir şehir. Kulüp Başkanı Vahdet Erdoğan, sporla tanışan gençlerin daha güzel yarınlara kavuşacağını vurguluyor ve altyapı sporcularına çok özen gösterdiklerini dile getiriyor.

Kulüp Başkanı Vahdet Erdoğan Kimdir?

1979 yılında Sinop Boyabat’ta doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.

Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Grup’u kurdu.

Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Grup’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu

Niğde Anadolu Futbol Kulübü 

2. ligde mücadele eden Niğde Anadolu FK, gelecek vadeden yolculuğuyla şimdiden dikkatleri çekiyor. Öyle ki geçtiğimiz yıl Galatasaray’ın pilot takımı olarak duyuruldu bile. Niğde Anadolu FK oyuncuları ve kulüp yöneticileri, takımlarının ilerlemesi için büyük mücadele verdiklerini, emin adımlarla ilerlediklerini belirtiyor. 

Altınordu Futbol Kulübü

Altınordu Futbol Kulübü, İzmir merkezli bir futbol takımıdır. Seyit Mehmet Özkan başkanlığında oynayan takım, her geçen yıl sahalarda daha da fark ediliyor, başarısını artırıyor. Altınordu sadece mevcut takımıyla değil, futbolcu yetiştirmesiyle de öne çıkıyor. Futbol analizcileri Altınordu takımının gelecek vadettiğinin altını çiziyor. 

Diyarbakırspor

Bölgesel amatör ligde oynayan Diyarbakırspor, Siyabend Aydın başkanlığında yönetiliyor. Diyarbakırspor, her zaman dikkat çekici mücadelesiyle fark edilmiş, desteklenmiş bir kulüptür. Futbol yorumcuları, gelecek vadeden Anadolu takımları arasında Diyarbakırspor’u anmayı unutmuyor, yetenekli sporculardan oluşan takımın, daha iyi bir mücadeleyle ligde yükseleceğini öngörüyor. 

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla