Connect with us

Son Dakika

ABD ordusunda astsubaydı! Ünlü fenomen Michelle Young, abisiyle aynı şekilde can verdi

ABD ordusunda astsubay olarak görev yapan ve Instagram’da geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Michelle Young, yaşamına son verdi.

Yayınlanma tarihi:

ABD ordusunda astsubay olarak görev yapan ve Instagram’da geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Michelle Young, yaşamına son verdi.

34 yaşındaki Young, ordudaki görevinin yanı sıra Instagram’da fitness ve moda içerikleriyle tanınıyordu. Michelle Young’un intiharı, 12 yaşındaki bir kız çocuğu bıraktı. Arkadaşları, genç kadının ölümüyle ilgili yaptıkları açıklamada, “Michelle ince ruhlu, mükemmel bir arkadaş, bekar bir anne, bir askerdi. Bir kişinin yaşadığı zorlukları asla bilemeyiz. Kalbimizdeki boşluğu dolduramayacağız” dedi.

Young, 18 yaşındayken orduya katılarak 16 yıl boyunca hizmet verdi ve bu süre zarfında Afganistan’da iki kez görev aldı. Ölümünden birkaç gün önce, Instagram’da kızı Gracie için bir doğum günü mesajı paylaşarak “Tanıdığım en tatlı kıza mutlu yıllar” yazmış ve “Hayatımın en güzel yanı annelik” ifadelerini kullanmıştı.

Ayrıca, Eylül ayında intihar önleme haftası için yaptığı bir paylaşımda, 14 yaşındayken abisinin intiharına dikkat çekmiş ve sıkıntı içinde olan herkesi yardım almaya çağırmıştı. Michelle Young’un intiharının sebepleri henüz net değil.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla