Connect with us

EKONOMİ

Volvo’da Dev Fırsat! EX30’dan S90’a Tüm Modellerde Nisan 2024 Fiyat Listesi!

Volvo’nun yeni fiyat listesi ve kampanyaları açıklandı.

Yayınlanma tarihi:

Volvo’nun yeni fiyat listesi ve kampanyaları açıklandı.

İşte Volvo’nun sevilen modelleri EX30, EX90, XC90, XC60, XC40, C40, S90’un güncel fiyatları ve kampanya detayları:

XC60: Geniş iç mekanı ve akıllı teknolojileriyle dikkat çeken Volvo XC60, dinamik tasarımıyla göz kamaştırıyor. XC60 modelinin fiyatları için Volvo yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz.

XC90: Prestijli bir görünüm ve geniş iç mekanıyla öne çıkan Volvo XC90’un çeşitli motor seçenekleri bulunuyor. XC90’un fiyatları ve detayları için Volvo yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz.

XC40: Kompakt yapısı ve şık tasarımıyla Volvo XC40, şehir içi kullanıma uygun bir SUV arayanlar için ideal bir seçenek. XC40 modelinin güncel fiyatları için Volvo yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Volvo’nun diğer modelleri EX30, EX90, C40, ve S90’un fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için Volvo’nun resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, Volvo’nun kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. White ve Silver segmentlerindeki tüm Volvo’lar için özel kampanyalar sunulmaktadır. Detaylı bilgi ve indirimler için Volvo Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla