Connect with us

BANKALAR

Türk Telekom’dan 1500 TL İade! Akbanklılara Özel Avantaj!

Türk Telekom kullanıcıları için harika bir fırsat!

Yayınlanma tarihi:

Türk Telekom kullanıcıları için harika bir fırsat! Şirket, Akbank işbirliğiyle başlattığı kampanya ile ilk kez Akbanklı olanlara 1500 TL iade sunuyor. Detaylar için hemen 1040TURKTELEKOM kodunu girin! Kampanya 31 Mayıs’a kadar geçerlidir.

Türk Telekom, mobil hat ve internet kullanıcılarına müjdeli bir haber verdi. Yapılan açıklamaya göre, toplamda 1500 TL’ye varan iade yapılacak; aylık 500 TL olarak belirlenen bu iade kampanyası kapsamındaki detaylar paylaşıldı.

Türk Telekom ve Akbank iş birliğiyle başlatılan kampanyada, ilk defa Akbank müşterisi olacaklar için 1500 TL iade imkanı sunulacak. 31 Mayıs tarihine kadar “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak mobil uygulama üzerinden Akbank hesabı açanlar, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturasını/ faturalarını otomatik olarak ödediklerinde aylık maksimum 500 TL olmak üzere, toplamda 3 ay boyunca 1500 TL’ye kadar nakit iade kazanacaklar.

AKBANK TÜRK TELEKOM KAMPANYASI;

Kampanya, 18 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonunu tıklayarak ilk kez Akbank müşterisi olacaklara yöneliktir. Bu müşteriler, vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatlarını otomatik olarak ödediklerinde, otomatik ödenen fatura tutarı kadar aylık maksimum 500 TL’ye, toplamda ise 3 ay boyunca 1500 TL’ye varan nakit iade kazanacaklardır.

Kampanyadan sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak ilk kez Akbank müşterisi olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri faydalanabilirler.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti 18-80 yaş arasındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan 18-80 yaş arasındaki müşteriler faydalanabilirler.

Kazanılan nakit ödül, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının verilmesi ve devamında faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik fatura ödemenin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 10 iş gününde müşterilerin vadesiz TL hesaplarına Akbank tarafından tanımlanacaktır.

Vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik olarak ödenen Türk Telekom faturaları için, aylık 500 TL’ye varan nakit iadeler, fatura tutarının 500 TL’yi geçmesi durumunda aylık en fazla 500 TL, fatura tutarının 500 TL’nin altında kalması durumunda ise ödenen fatura tutarı kadar müşterilerin vadesiz TL hesaplarına Akbank tarafından tanımlanacaktır.

Müşteriler birden fazla Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturasını otomatik olarak ödeyebilirler; bu durumda toplam ödenen tutar dikkate alınacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde aylık en fazla 500 TL, toplamda ise en fazla 1500 TL nakit ödül alabilir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturası için Mart ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerin nakit iade işlemleri Nisan ayında, Nisan ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerin nakit iade işlemleri ise Mayıs ayında gerçekleştirilecektir.

Nakit ödemeler, müşterilerin açık vadesiz TL hesaplarına yapılacaktır. Vadesiz hesabı uygun olmayan veya vadesiz hesabı olmayan müşterilere ödül verilmeyecektir.

İlk ay fatura talimatı verip sonrasında iptal eden müşterilerin nakit iade işlemi yapılmayacaktır.

Fatura talimatlarının iptal edilmesi durumunda nakit iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

Müşterilerimiz Türk Telekom cep telefonu ve evde internet faturası dışında farklı bir otomatik fatura ödeme talimatı için bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Akbank Mobil uygulaması üzerinden müşteri olmak için kurye aracılığıyla tamamlanacak olan işlemler, belgelerin bankaya ulaşmasını takip eden 10 gün içerisinde gerçekleşmelidir. 30 Haziran 2024 tarihinden sonra tamamlanan işlemler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla