Connect with us

MAGAZİN

Kanal D’nin gecesinde küçük yıldıza yoğun ilgi

Türkiye’nin kanalı Kanal D, geçtiğimiz perşembe akşamı Kemer Country Orman Evi’nde gerçekleştirilen muhteşem bir organizasyonla yeni yayın dönemine “merhaba” dedi.

Yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan O Kız isimli dizide Yusuf karakterini canlandıracak olan çocuk oyuncu Mustafa Konak, enerjisiyle gecenin yıldızı oldu. Bitmek bilmeyen enerjisiyle bütün oyuncularla birlikte dans eden minik yıldız, bu sene Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan O kız isimli dizinin kadrosunda yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.  Dizide yer alan Erkan Petekkaya, Dilin Döğer ve Cengiz Orhonlu başta olmak üzere bütün oyuncular ve ekiple pozitif bir enerji yakaladığını belirtti.

Gecede daha önceki projelerde birlikte rol aldığı Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik ve Merve Polat ile hasret giderdiğini söyleyen Mustafa Konak, Burcu Biricik’in kendisinde çok farklı bir yeri olduğunu söyledi.

Konak, Burcu Biricik’in otizimli oğlunu oynadıktan sonra iki defa üst üste en iyi çocuk oyuncu ödülünü aldığını belirtti. Konak, Kanal D ailesine katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.