Connect with us

EKONOMİ

İSTANBUL’DA 23 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ! İşte O İlçeler!

İSTANBUL’DA 23 İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ! İşte O İlçeler!

Yayınlanma tarihi:

İstanbul Karanlığı Gömülüyor! Resmi Açıklama Geldi! 19 İlçede Toplu Elektrik Kesintisi

İstanbul’da yaşayanlar, BEDAŞ’ın 23 Aralık Cumartesi günü planlanan elektrik kesintilerine hazır olmalı. BEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, planlı ve bakım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek elektrik kesintileri belirli ilçe ve mahalleleri etkileyecek. Elektriklerin ne zaman geleceği ve kesintinin süresi hakkında bilgi almak isteyenler, ALO 186 hattını ya da AYEDAŞ ve BEDAŞ’ın resmi web sitelerini ziyaret edebilirler.

Elektrik kesintisi olan ilçeler listesi, 23 Aralık 2023 Cumartesi günü en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar, elektrik kesintisi ile ilgili detayları ALO 186 hattı üzerinden veya AYEDAŞ ile BEDAŞ’ın planlı elektrik kesintileri sayfalarından öğrenebilirler.

Elektrik Kesintisi Bilgileri Nasıl Alınır?

AYEDAŞ‘ın Anadolu Yakası’ndaki kesinti ve arıza işleriyle, BEDAŞ’ın ise Avrupa Yakası’ndaki elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilendiğini belirtelim. İstanbul Anadolu Yakası’nda yaşanacak planlı elektrik kesintisi ile ilgili güncel duyuruları öğrenmek için AYEDAŞ’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BEDAŞ’ın internet sitesinden, www.bedas.com.tr ana sayfasında bulunan “Planlı Kesintiler” butonuna tıklayarak veya mobil web sitesi ile BEDAŞ 186 mobil uygulaması üzerinden, İstanbul Avrupa Yakası’nda planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin yer aldığı liste ve detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca, BEDAŞ’a başvurarak SMS bilgilendirmesi alabilirsiniz.

İstanbul’da yaşanan bu planlı elektrik kesintileri, vatandaşların önceden bilgi sahibi olmalarını sağlayarak mağduriyet yaşamamalarını amaçlıyor. Elektrik kesintisi yaşanacak bölgelerde bulunanlar, belirtilen iletişim kanallarını kullanarak gerekli bilgileri alabilir ve önlem alabilirler. Elektrik kesintisinin süresi ve etkilenecek mahalleler konusunda güncel bilgiler, resmi kaynaklardan alınmalıdır.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla