Connect with us

MAGAZİN

Podyumların yeni yüzü Atakan Keskin’den bir ödül daha!

İzmir’de düzenlenen Model Of Models yarışmasının 57. Grand Finali, büyük bir heyecana sahne oldu. Yarışmada, 2000 doğumlu Atakan Keskin, First Runner Up ödülünü aldı.

Yayınlanma tarihi:

İzmir’de düzenlenen Model Of Models yarışmasının 57. Grand Finali, büyük bir heyecana sahne oldu. Yarışmada, 2000 doğumlu Atakan Keskin, First Runner Up ödülünü alarak birinci oldu.

İstanbul doğumlu olan Atakan Keskin, göçmen bir ailenin çocuğu. Profesyonel olarak modellik yapan Keskin, geçen sene düzenlenen yarışmada da “Gelecek Vadeden” ödülünü alarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Deniz Şaman öncülüğünde düzenlenen ve kareografisini Oksana Kuznetsova ve Bekir Subaşı’nın yaptığı, Model Of Models yarışmasında İlayda Emir tasarımıyla podyuma çıkarak başarısına başarı ekleyen genç yetenek, First Runner Up ödülünü alarak birinci oldu.

Yarışmanın ardından yaptığı açıklamada, “Bu başarı, benim için çok önemli. Bu yarışmaya hazırlanırken çok çalıştım ve emeklerimin karşılığını aldığım için çok mutluyum. Hayalim ve hedefim oyuncu olmak. Bu yarışmada elde ettiğim başarı, oyunculuk hayallerime ulaşmam için bir adım oldu” dedi.

Yarışmanın kazananları, çeşitli ödüllerin yanı sıra, uluslararası modellik ajanslarıyla anlaşma yapma fırsatı da kazandı.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla