Connect with us

EKONOMİ

Emeklilere 10 Bin TL Ödeme Müjdesi Geldi! Hangi Banka Hesaplara Yatırıyor?

Yayınlanma tarihi:

Emeklilere 10 Bin TL Ödeme Müjdesi Geldi! Hangi Banka Hesaplara Yatırıyor?

Emekliler için sevindirici bir haber var! 10 bin TL’lik ödeme için müjde geldi ve ücretler artık hesaplara yatırılmaya başlandı. Detayları öğrenmek için okumaya devam edin.

Milyonlarca emeklinin dört gözle beklediği bu ödemelerle ilgili müjdeli haber sonunda geldi. Bir banka, başlattığı özel bir kampanya ile emeklilerin yüzünü güldürmeye karar verdi. Bu kampanya kapsamında, emeklilerin o bankanın şubesini ziyaret etmeleri ve basit bir imza atmaları durumunda 10 bin TL’ye hak kazanıyorlar.Ödeme koşulları ve ayrıntıları, o banka tarafından açıklandı ve emeklilere ödemenin nasıl yapılacağı adım adım anlatıldı. Emekliler için bu büyük fırsatı kaçırmamak için, hangi bankanın bu ödemeyi yaptığını ve detayları öğrenmek için aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.Emekliler için bu özel ödeme fırsatını kaçırmamanızı öneririz. Daha fazla bilgi ve detaylar için lütfen ilgili bankanın resmi web sitesini ziyaret edin veya en yakın şubesini ziyaret ederek bilgi alın.

Emeklilere sunulan kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. 2022 yılından itibaren emeklilerin gündeminden düşmeyen promosyon ödemeleri her ay güncelleniyor. Yılın ikinci yarısı ile birlikte zamlanan emekli maaşlarına göre promosyon ödemeleri de yeniden şekillendi.

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri bu fırsattan kolayca faydalanabiliyor. Bankanın belirlediği şartları sağlayan emekli vatandaşların hesabına 10 bin TL anında yatıyor. Kampanya hem yeni hem de EYT’li emekli vatandaşlar için geçerliliğini koruyor.

Emekli promosyon ödemeleri aydan aya güncellenmeye devam ediyor. ING Bank tarafından başlatılan promosyon kampanyası ile birlikte ödemeler 10 bin TL’ye kadar yükseldi. Emekli maaşını ING Bank’a taşıyan vatandaşlara koşulsuz 8 bin 500 TL ödeme yapılırken, otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz halinde ek olarak 1.500 TL ödeme yapılacak. Maaş aralığına göre verilen promosyon ödemesi dışında emekli vatandaşlara sağlanan kolaylıklar şu şekilde;

  • Dijitalden gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerine masraf ödemezsiniz.
  • %3,54’ten başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilir,
  • 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından puan toplama koşulu olmadan yararlanabilir,
  • İlk defa ING Kredi Kartı başvurusu yaptığınızda, ilk 1 yıl kart ücret ödemez10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilir veya 500 TL Bonus fırsatından yararlanabilirsiniz. 10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans veya 500 TL Bonus fırsatı detayları için tıklayın.
  • ING Bank tarafından emekli vatandaşlara maaş aralığına göre verilen emekli promosyon ödemeleri şu şekilde;
  • 3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar ise 5.100 TL,
  • 3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arası ise 5.950TL,
  • 7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arası ise 7.650 TL
  • 10.000 TL ve üzeri ise 8.500 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.
Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla