Connect with us

POLİTİKA

Doğu Perinçek kendisine suikast emrini veren kişiyi açıkladı

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İYİ Parti’den bir milletvekilinin kendisine suikast düzenlediğini ancak bu suikastın amacına ulaşamadığını söylemişti. Perinçek katıldığı TV programında o ismi açıkladı.

Doğu Perinçek katıldığı TV programında kendisine suikast düzenleyen ancak başarısız olan ismi açıkladı. Perinçek bu kişinin İYİ Parti Milletvekili Musavat Dervişoğlu olduğunu belirtti. Perinçek o isme nasıl ulaştığını da anlattı.

DOĞU PERİNÇEK CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’den bir milletvekilinin kendisine suikast girişiminde bulunduğunu açıklamıştı. Perinçek katıldığı TV programında olayın ayrıntısına girdi.

DOĞU PERİNÇEK, “O KAĞIT ERGENEKON DOSYASINA GİRDİ”

Konuyla ilgili olarak Doğu Perinçek, “Musavat Dervişoğlu. 2006 yılı sonunda Muzaffer Tekin komutanımız Özel Harekat Daire Başkanı İbrahim Şahin’le birlikte geldi. Biliyor musunuz size suikast hazırlayan kimdir dedi. İsmen bilmiyoruz dedim. O kağıda el yazısıyla yazdı. 21 Mart 2008’de tutuklandığımızda evdeki aramada o kağıdı da buluyorlar. O kağıt Ergenekon dosyasına girdi” dedi.

“BENİM HAYATIM CIA’NIN VE MOSSAD’IN İŞKENCELERİYLE GEÇTİ”

Programda Meral Akşener’e seslenen Doğu Perinçek, “İYİ Parti bir operasyon partisi. Şu anda da Türkiye’ye düzenlenen operasyonun parçası. Meral Akşener, devletin İçişleri Bakanı iken Türk Silahlı Kuvvetleri’ni dinledi. Akşener’e sesleniyorum. Kim adına dinliyorsun? İstihbaratın başına FETÖ mensuplarını getiriyor. Meral Akşener’in de geçmişinde bu FETÖ bağlantısı var. Musavat Dervişoğlu’nun benimle alıp verdiği yok. Benim hayatım CIA’nın ve Mossad’ın işkenceleriyle geçti, onların hedefindeydim. Dervişoğlu’na da bir takım görevler verilir.”

SIRADAKİ HABER: İşten çıkarma yasağı ne zaman sona erecek?

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply